На сесії міської ради делегували 300 тисяч на ремонтні роботи в Роздільнянській ЗОШ №3

10 вересня відбулося пленарне засідання сорокової сесії Роздільнянської міської ради сьомого скликання, на яке прибуло 19 депутатів. Вів засідання міський голова Валерій Шовкалюк.

Участь в роботі сесії взяли представники громадськості. Відкрилося засідання традиційно з виконання Державного Гімну України.

Головний бухгалтер міської ради Ольга Босюк доповіла з низки питань. Зокрема, про делегування коштів до районного бюджету в розмірі 300 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі міської ЗОШ  №3, 30 тисяч гривень на придбання наркозно-дихального апарату для Роздільнянської ЦРЛ, який вартує значно більше, але планується, що органи місцевого самоврядування району теж делегують частину коштів, виходячи з власних бюджетів. Крім того, міські обранці делегували кошти до районного бюджету на харчування дітей початкових класів та придбання спортивного інвентарю і дидактичного матеріалу для міських загальноосвітніх закладів.

Далі були внесені зміни до деяких міських програм. А саме: у рішенні міської ради “Про затвердження Програми розвитку та енергозбереження житлово-комунального господарства, благоустрою міста Роздільна на 2019 – 2020 роки”  у зв’язку з плануванням розподілу деражаної субвенції на благоустрій нашого міста (читайте тут:  “Чи буде в «Ювілейного» друге життя?”) передбачили фінансування на реконструкцію кінотеатру “Ювілейний”- понад 7 мільйонів 200 тисяч гривень, та прибдання приміщення для облаштування нового дитячого садочка в місті Роздільна – 7 мільйонів гривень.  Понад 850 тисяч гривень передбачено на облаштування дитячого майданчика на території ДНЗ “Веселка” м. Роздільна. Загальна сума, на яку збільшили фінансування цієї програми,  – понад 15 мільйонів гривень.

Крім того, певні кошти запланували на ямковий ремонт дороги по вулиці Новоселів, щоб маршрутка №4 могла курсувати всією вулицею, та утримання доріг.

У рішенні міської ради “Про затвердження Програми про розвиток фізичної культури і спорту в місті Роздільна на 2016 – 2019 роки” передбачили фінансування в розмірі 15 тисяч гривень на проведення спортивних заходів з нагоди Дня міста Роздільна – 2019.

Відповідні зміни були внесені й до рішення “Про міський бюджет Роздільнянської міської ради на 2019 рік”.

Загалом  порядок денний нараховував 61 питання, значна кількість яких стосувалася затвердження договорів та кошторисної документації, надання матеріальної допомоги, земельних питань тощо. Однак, останнє питання – це надання згоди на прийняття до комунальної власності міста від ОСББ “Добробут” спортивного майданчика , який розпочинався будуватися на 40 років Перемоги, але наразі роботи зупинилися. Всього вартість зробленого оцінено у 18 тисяч гривень. Для повного завершення та облаштування якісного  спортивного майданчика потрібно коштів значно більше. Приблизна вартість, якщо враховувати досвід будівництва таких майданчиків в районі, близько 1,5 мільйона гривень. Міський голова Валерій Шовкалюк відзначив, що цілком можливо домогтися співфінансування. Депутати вирішили надати згоду.

Також у цей день були порушені питання щодо боротьби з амброзією  в Роздільній, відповідальним ставленням громадян до порядку біля будинків та належним вивезенням сміття. Пролунали пропозиції щодо відновлення роботи вуличних комітетів.

 

Залиште свій коментар