На Роздільнянщині стартували спортивні турніри пам’яті друзів

14 липня на районному стадіоні «Спартак» відбулись змагання Кубку Роздільнянського району з міні­футболу, присвячені 5-­річчю пам’яті Руслана Поліщука.

Інтрига змагань тривала до самого закінчення. Переможцем стала команда «Друзі Поліщука» у складі: А. Рабцуна, М. Попова, А. Салабая, І. Трехманенка, В. Щура, А. Щура, М. Мунтяна, В. Песчанського. На другому місці опинилась команда «Держслужба», на третьому – «Ветерани» (м. Роздільна). Дуже молода команда с. Степове посіла четверте місце.

Кращі гравці змагань: Віктор Щур, Володимир Поліщук, Сергій Гріценко.

Родина Поліщуків прийняла всіх спортсменів, суддів та вболівальників за столом. Всі разом пом’янули прекрасного футболіста і чоловіка Руслана Поліщука.

27 липня в Степовому пройшли традиційні змагання на Кубок Роздільнянського району з волейболу серед ветеранів пам’яті Миколи Кілівника.

Представники степової громади – голова сільради С.В. Кот, інструктор зі спорту І.М. Довжанський, ветерани волейболу, разом з іншими небайдужими спортсменами району пам’ятають та шанують прекрасного чоловіка і спортсмена Миколу Кілівника.

Технічні результати змагань наступні: перше місце – команда «Здоров’я» м. Роздільна (керівник – О.І. Букрєєв); друге – с. Кучургани (керівник
Г.Г. Сазонов); третє – с. Яковлівка (керівник П.В. Корольчук).

Всі призери нагороджені кубками, грамотами та грошовими призами. Заохочення отримали і кращі гравці: волейболістка основного складу команди «Здоров’я»
Г. Кіндракевич; О. Букрєєв, Г. Сазонов, В. Аріков. За поминальним столом добрим словом згадали Миколу Кілівника та Вадима Володимировича Кота, який передчасно пішов з життя.

28 липня на районному стадіоні «Спартак» відбулись змагання за Кубок Роздільнянського району з футболу пам’яті Володимира Юхимовича Чеховського – засновника спортивного руху на Роздільнянщині.

Багатьом командам та спортсменам кількох поколінь він дав дорогу в життя, був і батьком, і братом для нас. Володимир Юхимович – це видатний функціонер ХХ століття нашого району і Одеської області.

Команда ветеранів Роздільної перемогла друзів­суперників з Лиманського з рахунком 6:4 та завоювала Кубок району.

Кращими гравцями визнані В’ячеслав Маковей та Ярослав Довжанський.

Багато учасників хотіли поділитися спогадами про спортивного батька. Учасник та гравець В. Шарапов професійно під гітару виконав пісню про життєвий шлях кожної людини.

Велика подяка небайдужим людям, зокрема міському голові В.О. Шовкалюку, депутату міської ради М.Я. Каракуліну, директору стадіону В.С. Зайцю, президенту Федерації футболу Роздільнянського району О.О. Попову, О.В. Шагамазі, А.М. Кулакову та всім гравцям і вболівальникам.

Володимир ЗІМІН,

начальник спортивно­масової роботи РС «Спартак».

 

Залиште свій коментар