НА МОСТУ ЧЕРЕЗ ХАДЖИБЕЙСЬКИЙ ЛИМАН ЗАПУЩЕНО УНІКАЛЬНУ СИСТЕМУ WIM

Міст через Хаджибейський лиман на трасі «Київ-Одеса» – це “ворота” до одеського регіону. Робота системи зважування у русі у такому місці допомагає не лише контролювати дотримання вагових норм, а й дає можливість аналізувати трафік регіону.
Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.
«Основний фокус Міністерства зараз – відновити зруйноване війною та зберегти вже побудоване. Тому ми запроваджуємо інструменти для запобігання порушень вагових норм”, – зазначив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.
☝🏻 Запущений WIM не має аналогів в Україні як через своє розташування, так і через технічні характеристики. Тиждень система зважування працювала у тестовому режимі, після чого була повноцінно запущена в роботу.
☑️ На сьогодні в Україні нараховується 53 таких майданчика, з них штрафує – 44. Частина не працює через пошкодження внаслідок бойових дій чи розташування в районах тимчасової окупації. Найближчим часом у роботу запустять ще кілька таких систем.
☑️ За весь період функціонування майданчиків зважування було зафіксовано понад 16 тисяч перевантажень на 331 мільйон гривень. Залежно від частки перевантаження штраф може коливатись від 8,5 тисяч до 51 тисячі гривень.

Нагадаємо, у рамках процесу лібералізації перевезень великогабаритних та великовагових вантажів в Україні запроваджують європейські стандарти щодо габаритно-вагових обмежень.

Тому в Україні з 23 травня 2022 року штрафують фури за перевантаження.

Джерело: Одеська обласна державна адміністрація

Залиште свій коментар