Мужні та відважні теж потребують підтримки

Майже рік тому на Роздільнянщині з’явилася громадська організація «Ветерани АТО». Основною метою її роботи є допомога воїнам, які захищають суверенітет та незалежність рідної держави на сході України, та тим, хто повернувся з місць проведення антитерористичної операції.

Очолив дану громадську організацію молодий, але не за роками мужній та дисциплінований роздільнянець Владислав Стоянов. У 2014 році Владислав, разом зі своїм батьком Степаном Георгійовичем, був призваний на військову службу. Потрапили вони до одного з батальйонів 28-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Південь», яка в той період виконувала бойові завдання в одній з найгарячіших точок Донецької області. Гідно відслуживши народові України, дякуючи Богові, повернулися в рідну Роздільну, де ведуть активну громадську роботу.

Напередодні Дня захисника України ми поспілкувалися з Владиславом про те, як працює нині громадська організація, про її проблеми та досягнення, плани на майбутнє.

На сьогодні членами організації є 26 чоловіків. Вони свого часу несли службу в зоні проведення АТО, і не на словах, а з власного досвіду знають, якої допомоги – моральної та матеріальної – найбільше потребують наші воїни. Кожен, хто звернувся за підтримкою до ГО «Ветерани АТО», отримав її. Це, зокрема, консультації стосовно оформ-лення пільг, реабілітація у лікувальних закладах, працевлаштування тощо.

На часі – питання про виділення учасникам АТО 10 соток землі в місті під будівництво. Також триває активне обговорення питання встановлення пам’ятника воїнам АТО. Нині визначається місце, де його розташують, та узгоджуються фінансові моменти. Хоча на волонтерську роботу не завжди зараз є час, так все ж, по можливості, члени організації допомагають землякам, які зараз перебувають на сході країни.

Тісно співпрацює громад-ська організація з райдержадмі-ністрацією та районною радою, райвійськкоматом, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, ГО «Громада Роздільнянщини» та іншими установами та організаціями. І, за словами Владислава Стоянова, завжди отримують необхідну підтримку та розуміння. Під час розмови він щиро дякував усім, хто допомагає у роботі громадської організації, хто знаходить можливість підтримати учасників АТО морально та надати фінансову підтримку.

Юлія ГАНГАН.

Залиште свій коментар