«Мово моя, душа голосна України»

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови.
Напередодні Лиманська селищна бібліотека №1 запросила учнів 4 – Б класу на годину спілкування «Мово моядуша голосна України», під час якої були проведені мовознавчі конкурси та вікторини: «Фразеологічні перетворення», «У світі загадок», «Крученики»,  «Розгадай ребус»,  «Ми не скажемоа покажемо», «Склади прислів’я про мову».
Під час заходу діти подивились відео ролік «День української писемності», звідки дізнались про  життя Нестора Літописця,  Івана Федорова, Кирила та Мефодія.
До уваги  читачів в бібліотеці для дітей розгорнуто тематичну книжкову виставку «Квітни мово, зірницями слова», присвячену Дню української писемності та мови.
Мова — духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Українська мова — багата, ніжна й ласкава, мудра, доброзичлива, глибокодумна, чиста, правдива.
Бібліотекар Лиманської селищної  бібліотеки №1 Н. Маковійчук 

Залиште свій коментар