Список присяжних Роздільнянського суду

Районна рада

РІШЕННЯ

Про затвердження списку присяжних Роздільнянського районного суду Одеської області в новій редакції

Відповідно до статті 127 Конституції України, статей 63, 64, 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положень Кримінального процесуального кодексу України, враховуючи лист територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області від 29 серпня 2019 року № 2-2380/19, лист Лиманського селищного голови О.С. Євтодій від 22 жовтня 2019 року № 1285, заяву О.В. Клим від 21 жовтня 2019 року, висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності, розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності та громадського порядку, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити список присяжних Роздільнянського районного суду Одеської області в новій редакції, згідно з додатком.
 2. Рішення районної ради від 30 липня 2019 року № 978-VІІ «Про затвердження списку присяжних Роздільнянського районного суду Одеської області в новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
 3. Виконавчому апарату районної ради:

– направити копії даного рішення до територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області та до Роздільнянського районного суду Одеської області;

– оприлюднити дане рішення в місцевих засобах масової інформації (районній газеті «Вперед») та на офіційному веб-сайті Роздільнянської районної ради в мережі Інтернет.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності, розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності та громадського порядку.

С.М. Крилов, заступник голови районної ради

25 жовтня 2019 року

№ 1063-VII

СПИСОК

присяжних Роздільнянського районного суду Одеської  області

 1. Андронович Павло Степанович.
 2. Бобошко Янна Володимирівна.
 3. Бутфінська Ольга Анатоліївна.
 4. Жарковська Наталія Олександрівна.
 5. Михайлюк Лариса Василівна.
 6. Степко Валентин Олександрович.
 7. Клим Олена Володимирівна.

 

Залиште свій коментар