Мобільна медична бригада у Бецилівському та Новоукраїнському старостатах

Виїзди медичної мобільної бригади Центру первинної медико-санітарної допомоги старостатами Роздільнянської громади тривають. Так, минулого вівторка такі виїзди були здійснені до Бецилівського ФАПу та Новоукраїнської амбулаторії. Місцеві мешканці мали змогу отримати первинну діагностику та консультацію від лікаря, зробити щеплення від коронавірусної інфекції та грипу.

Перевірити хід роботи мобільної бригади та дізнатися про стан справ на місцях, до Бецилівського та Новоукраїнського старостатів навідався міський голова Валерій Шовкалюк. Валерій Олександрович поспілкувався з місцевими мешканцями, поцікавився проблемами та потребами для надання більш якісної медичної допомоги.

Виїзди здійснюються за підтримки громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» і триватимуть надалі.

 

Про наступні виїзди до старостатів громади буде повідомлено додатково, слідкуйте за на нашій сторінці та сторінці Роздільнянська громада у соцмережах, інформуйте про це своїх родичів та знайомих, які проживають на території громади, щоб якомога більше людей отримали доступ до вакцинації та безоплатної медичної допомоги.

Залиште свій коментар