Мітинг до Дня Соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом, яке є символом єднання українських земель. І хоча тоді державі не вдалося зберегти незалежність і єдність, Акт Злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

З нагоди свята 22 січня у Роздільній біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг за участю голови Роздільнянської РВА Сергія Приходька, міського голови Валерія Шовкалюка та жителів міста.

Під час мітингу керівники району та міста привітали місцевих мешканців з Днем Соборності, який для кожного українця є великим державним святом, а в умовах повномасштабної війни з рф, коли Україна виборює своє право бути вільною і незалежною, ще раз підтверджує, що ми єдині, що Україна неподільна.

Вітаючи земляків зі святом, голова ГО «Громада Роздільнянщини» Володимир Василенко, наголосив, що в умовах війни постала гостра необхідність активізувати патріотично-виховну роботу серед молоді. Хоча, слід зазначити, що наша активна молодь з перших днів військового вторгнення рф на територію нашої держави вже доволі активно долучилася до підтримки ЗСУ, про що неодноразово писала наша газета.

Цього ж дня Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих земляків-Героїв на Алеї Слави у міському парку, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України у боротьбі з російським окупантом, заради нашої Перемоги, заради мирного неба над Україною, заради щасливого майбутнього наших дітей. І сьогодні мрія у всіх у нас одна – нехай у кожну родину прийде злагода, у кожну домівку – достаток, а на українську землю – Перемога. Слава Україні! Героям слава!

Залиште свій коментар