Місячник з благоустрою та належного санітарного стану міста

Шановні жителі м. Роздільна!

З метою наведення належного порядку у місті після зимового періоду рішенням виконавчого комітету Роздільнянської міської ради від 13.03.2017 р. № 38 з 20 березня по 20 квітня 2017 року оголошено проведення місячника з благоустрою та належного санітарного стану міста Роздільна.

Відповідно до затвердженого плану заходів з наведення належного санітарного стану м. Роздільна, керівникам підприємств, організацій, установ усіх форм власності, учбових закладів, власникам закладів торгівлі та побутового обслуговування населення, власникам індивідуальних будинків протягом місячника з благоустрою потрібно забезпечити наведення порядку на прилеглих територіях.

Також повідомляємо, що в разі потреби надання допомоги щодо вивезення сміття за результатами прибирання просимо звертатися до інспекції з благоустрою міста за тел.: 3-14-53, 3-25-75

Доводимо до відома громадян, керівників підприємств, установ, організацій міста, що протягом проведення місячника інспекцією з благоустрою будуть проводитися рейдові перевірки щодо виконання заходів з належного санітарного стану міста.

Звертаємось з проханням до роздільнянців, до всіх, кому не байдужий вигляд нашого міста, взяти активну участь у заходах з благоустрою: покращення зовнішнього вигляду фасадів будинків, прибудинкових територій, озеленення, прибирання сміття тощо.

Ю.П. Тесніков,

голова Інспекції з благоустрою м. Роздільна, перший заступник міського голови.

Залиште свій коментар