Максим Степанов прибув в с. Павлівка, відео

Як ми анонсували, до простестувальників, які вже більше тижня перекривають дорогу в районі тунелю в с. Павлівка, прибув голова облдержадміністрації Максим Степанов.
Максим Володимирович зустрівся з активістами та озвучив свій варіант вирішення проблеми, який наразі, за словами голови ОДА, є найоптимальнішим – прогорнути грейдером проблемну ділянку дороги та підсипати її щебенем. Це все, що сьогодні реально можна зробити за ті кошти, які є.

Але Максим Володимирович дав слово, що вже навесні, в березні (за умови, що буде сприятлива погода) на дорогу Р-33 виїде техніка, яка займеться капітальним ремонтом цього автошляху.
На прохання присутніх на зустрічі громадян голова облдержадміністрації сів за кермо власного автомобіля та проїхався до Милолюбівського повороту тими ділянками, які перебувають у найгіршому стані.

А активісти тим часом обдумували, яке рішення їм слід прийняти. Люди втомилися днями і ночами стояти на дорозі, але більше вони втомились вірити обіцянкам. На пам’яті місцевих мешканців це перекриття тунелю вже п’яте. І кожного разу народ слухав обіцянки можновладців і розходився по домівках. Цьогорічна ж акція стала наймасштабнішою. Відповідно, на такі ж масштабні результати і чекали від влади.
Максим Володимирович повернувся до протестуючих та зазначив, що в такому стані перебуває мінімум 30 % доріг області, але капітальний їх ремонт проводиться рекордними темпами.

Та неможливо робити все одночасно. І дана дорога Р-33 є у планах на капітальний ремонт, який за останніми підрахунками вартує 169 мільйонів гривень. Розпочати їх планують навесні. Вказану суму вносять у державний бюджет на 2019 рік, який формується вже зараз. Без усіх цих процедур виділення такої значної суми коштів неможливе.

Закінчилася зустріч тим, що активісти пропустили дорожню техніку, яка прибула разом з головою ОДА, щоб розпочалось грейдерування дороги та її підсипання. Люди попрощались із Максимом Володимировичем та залишились на місці чекати на результат. А чекали вони ще на новини із Києва, адже в момент, коли відбулася ця зустріч, група роздільнянських активістів прибула в Київ на засідання бюджетної комісії у Верховній Раді. В їх серцях жила ще одна надія, що кошти на дорогу таки віднайдуть.

За результатами поїздки, як стало відомо редакції газети, ремонтні роботи розпочнуться навесні.

Юлія ГАНГАН.

Залиште свій коментар