Магазини компанії “Агроформат” – надійні помічники фермерів і садівників­-любителів

Хороший садівник чи городник знає: щоб сад чи город плодоносили, потрібно постійно підживлювати ґрунт. Це запорука хорошого врожаю. Вибір насіння може бути не менш складним процесом. Дивлячись на сотні різнокольорових пакетиків із насінням, що пропонує нам ринок, можна розгубитися.

На теренах Роздільнянщини вже тривалий час працює компанія «Агроформат», яка пропонує широкий вибір насіння українського та імпортного виробництва, засоби захисту рослин як для фермерських господарств у великому фасуванні, так і для садівників­любителів – у дрібному. У магазинах компанії “Агроформат” так само ви можете знайти добрива, підживлення і багато інших товарів для фермерів і садівників­любителів.

Досвідчені менеджери та агрономи­консультанти допоможуть вам у виборі насіння і препаратів. Вся продукція вирізняється високою якістю і низькими цінами. Будь­яке ваше запитання, або дзвінок не залишаться без уваги.

Також проводиться розсилка товарів через приватних перевізників: Нова Пошта, Делівері. Оплачувати покупки можна в режимі перед­оплати на картку Приватбанку (реквізити оплати скидаємо SMS­повідомленням після узгодження замовлення) або післяплатою (при отриманні товару).

Телефони для довідок: 066­021­10­27, 097­093­54­92.

Рослини ­ трепетні створіння і неправильний підхід може обернутися для них стресом. Уважна опіка допоможе підтримати гарне самопочуття рослин.

Адреса: магазин “Агроаптека” ­ м. Роздільна, вул. Європейська, 38 та промринок “Жан” (біля рибного корпусу); магазин “Сад­город” ­ с. Кучурган (навпроти ринку); e­mail: formatagro@ukr.net; сайт: agroformat.com.ua.

 

 

Залиште свій коментар