Роздільнянські правоохоронці вибороли «срібло» та «бронзу» в рамках “Спартакіади – 2020”

Роздільнянські правоохоронці вибороли «срібло» та «бронзу» серед підрозділів правоохоронних органів Одещини у змаганнях по самбо та рукопашному бою.

Командні турніри проходили в рамках «Спартакіади – 2020», яку Головне Управління Національної поліції в Одеській області проводять задля підвищення особовим складом професійного рівня підготовки, що необхідний для належного виконання службових обов’язків.

Розпочали «Спартакіаду – 2020» змагання самбістів. За першість ГУНП в Одеській області змагалися 37 спортсменів різних вікових та вагових категорій у складі 13-ти команд із різних підрозділів поліції. В почесній боротьбі команда Роздільнянського відділу поліції отримала «срібло».

Наступний етап змагань – командний турнір з рукопашного бою.

Майже пів сотні спортсменів у складі 13-ти команд із різних територіальних підрозділів поліції змагалися за першість Головного управління у семи вагових категоріях.

«Хлопці показали вправність у двобоях з супротивниками, перевірили свої сили та витримку, врешті, отримали позитивні заряд та емоції, – розповідає начальник сектору кадрового забезпечення Роздільнянського  відділу поліції Віталій Сіміцар. – За результатами поєдинків наша команда виборола почесне третє місце. Ми пишається нашими спортсменами та вітаємо їх з перемогою!»

До кінця року правоохоронці розіграють кубок ще у гирьовому спорті, міні-футболі, волейболі, легкоатлетичному кросі та поліатлоні.