Лиманська ЗОШ № 1 гучно відзначила 210-річний ювілей

Є в нашому житті прекрасна традиція — святкувати ювілеї, які бувають різні: великі й маленькі, радісні й сумні. Але це завжди підсумок прожитої частини життя.

27 жовтня свій 210-річний ювілей гучно відзначила Лиманська ЗОШ № 1. Школа була заснована разом з німецьким поселенням Зельц у 1808 році. Спочатку була 4-літня, пізніше -7-літня, а у 1954 році відбувся перший випуск десятикласників. Так розпочинається літопис Лиманської школи. За свою історію цей навчальний заклад зазнав чимало перетворень, пережив безліч освітніх реформ і політичних змін. Та для кожного учня він є тією рідною і неповторною домівкою, де пройшли незабутні роки життя, де отримав перший досвід і назавжди запам’ятав перший урок.

Святкування ювілею відбулося в Лиманському Будинку культури № 1, концертна зала якого вмістила всіх бажаючих привітати ювілярів. А їх було чимало: це і колишні випускники закладу, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, і ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, друзі і партнери школи, представники влади.

На екрані – напис «210 років». Одна за одною з’являються світлини, зафіксовані в різні періоди шкільного життя. Хоч літ пройшло чимало, багато чого розгубила людська пам’ять, та хочеться згадувати лише приємне.

Урочистості до 210-ї річниці навчального закладу відкрила директор Галина Погорєлова, яка звернулась зі словами привітань до присутніх: «Уже два століття навчальний заклад є тими сходами, долаючи які, юні лиманці пізнають моральні і духовні цінності, саме тут зароджуються і розвиваються перші таланти вихованців. Тож, окрема подяка і низький уклін всім педагогам і наставникам, які колись трудились у цих стінах, ветеранам праці, а також сьогоднішнім вчителям, всім тим, хто своєю невтомною працею творили і творять історію нашої школи».

Щороку Лиманська ЗОШ № 1 бере участь у Всеукраїнському фестивалі «Молодь обирає здоров’я» та обіймає призові місця. У 2018 році команда школи «Крок вперед» зайняла І місце у фестивалі. Тому на святі одним із шанованих гостей була Людмила Волкова – директор Одеського валеологічного центру, національний тренер програми «Рівний – рівному», автор фестивалю «Молодь обирає здоров’я», старший викладач Одеської академії безперервної освіти. Людмила Йосипівна відмітила високий професіоналізм команди та особливу заслугу в цьому її керівника Галини Погорєлової, а також вручила подяки від центру за організацію та підтримку у проведенні фестивалю «Молодь обирає здоров’я» голові райдержадміністрації Наталії Бараненко, начальнику відділу освіти РДА Наталії Красножон, директору Лиманської ЗОШ № 1 Галині Погорєловій, педагогу-організатору Жанні Тяжко, заступнику директора з НВР Валентині Михайловській, педагогу-організатору Діані Широкій, за проведення тренінгів за програмою «Рівний рівному» в освітніх таборах – вчителю початкових класів Катерині Коровіній.

Свято тривало понад три з половиною години та, безумовно, залишило світлі спогади в серцях всіх, хто був на ньому присутній.

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

 

Залиште свій коментар