Квіти Перемоги

Масштабна акція з озеленення освітніх просторів. Це був благодійний проєкт #Flowers4school від Florium за участі Асоціації квіткових виробників Нідерландів та України для шкіл.
Дізнався я про нього восени випадково, гортаючи стрічку у популярній соцмережі. Подумалося: красивий задум! Тож не міг залишатися осторонь і закликав освітян Одещини взяти участь у ньому. А потім хвилювався, як і ви. Квіти йшли довго, земля подекуди підмерзала. Чи вийде? Коли заклади масово почали отримувати посилки з цибулинками весняних первоцвітів і дякувати організаторам, від серця відлягло.
🌷Квіти Перемоги. Дуже символічна назва. Мріяв разом з тими, хто бережливо, цибулинка за цибулинкою, практично під білу ковдру зими, встромляв у землю саме життя. Нині, хоч часом і дощова, та вже весна. Тепло, зелено, радісно. А що ж наші тюльпани, нарциси, гіацинти? Буяють! Отже, життя перемогло!
💙💛У формі тризуба, слова «мир», кола, української вишиванки – усюди по-різному, але з такою любов’ю посаджена кожна квіточка. Любо глянути! Тож ділюся з вами частинкою прекрасного!
Підсумовуючи, найперше дякую організаторам освітнього проєкту! А також всім вам, учасники, закохані у красу! І особливо тим, для кого ці первоцвіти призначалися, хто щодня у важких боях наближає нашу Перемогу. А вона неодмінно буде!
Олександр Лончак, директор у Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

Залиште свій коментар