Курортний сезон в Одесі — коли відкриють пляжі

Незважаючи на те, що берег Чорного моря в Одеській області є лінією охорони і оборони, обласна військова адміністрація не заперечує проти відкриття нового пляжного сезону, якщо дозволить військова ситуація і погода.

Про це повідомив голова адміністрації Олег Кіпер.

Він зазначив, що підхід до відкриття пляжів при цьому буде такий самий, як і торік, тобто місця для відпочинку спочатку обстежать і тільки за умови безпеки – дозволять купатися.

Умови для відкриття сезону

За словами Олега Кіпера, пляжі Одеси потрібно буде ретельно дослідити. За умов безпечної ситуації в місцях відпочинку — їх відкриють для відвідувачів та дозволять купатися у морі.

“Якщо цього року буде військова і погодна ситуація дозволяти оздоровитися людям на морі, ми будемо намагатися для цього все зробити у безпечних місцях”, — зазначив очільник ОВА.

Безпека у пріоритеті

Минулого року були випадки загибелі людей на закритих пляжах Одеської області. За словами Олега Кіпера, саме тому дуже важливо дотримуватись заборон у купанні та зведення огорож навколо необстежених зон.

“Саме тому ми підняли минулого року питання необхідності обстеження пляжів, зведення навколо них якихось огороджень, щоби міна не запливала”, — прокоментував він.

Нагадаємо, що в Одесу поступово приходить весна та дні стають тепліші та довші. Майже кожного дня містяни виходять прогулятися біля прибережної зони, аби подихати свіжим повітрям та насолодитися Чорним морем.

Джерело: Укрнет

Залиште свій коментар