Бойова робота з відбиття ворожих повітряних атак

Цієї ночі ворог продовжив терористичні атаки на південні та південно-східні регіони України.
⏺ Ворог застосовував і стратегічну і тактичну авіацію, а пізніше спрямував кілька хвиль дронів типу «Shahed-131/136».
🔴 На початку ночі з літаків Ту-22М3, які вийшли на пускові рубежі над акваторією Чорного моря, росіяни спрямували ракети Х-22 в бік півдня Одещини, а згодом з літака Су-30 випустили і протирадіолокаційну ракету в тому ж напрямку.
Ракети втратили бойову спроможність в акваторії моря.
⚡️ Подальша бойова робота сил протиповітряної оборони тривала майже чотири години.
Основний дроновий удар ворог сконцентрував по Запорізькій області, там дрони маневрували над житловими кварталами та промисловими об’єктами.
🟡 Частина БпЛА типу «Shahed-131/136» заходила й на Дніпропетровщину. Окремо пара «шахедів» з акваторії Чорного моря була спрямована по енергетичному об’єкту Одещини.
🗣 В нашій операційній зоні 16 безпілотників типу «Shahed-131/136» підрозділам ППО вдалось знищити:
2 – на Одещині, 3 – на Дніпропетровщині і 11 – на Запоріжжі.
☄️ На жаль, не вдалось уникнути влучань. Ворог атакував транспортну інфраструктуру Запорізької області. Але люди не постраждали.
Натомість, маневрування дронів над житловими кварталами Запоріжжя призвело до падіння уламків збитих дронів у приватний сектор. Сталося займання, вибуховою хвилею пошкоджено понад 10 домоволодінь, 2 місцевих мешканців отримали поранення. Пожежу ліквідовано. Постраждалим надано необхідну медичну допомогу, їх стан стабільний.
Нагадуємо! Бойова робота з відбиття ворожих повітряних атак часом може призводити до падіння уламків. Будьте обачними і свідомими, обов’язково переходьте в укриття під час повітряної тривоги.
Джерело: ОК “Південь”

Залиште свій коментар