Кучурганський парк відпочинку

Протягом багатьох років йшла мова про облаштування паркової зони с. Кучурган. Дане питання порушувалось керівництвом сільради, депутатським корпусом Кучурганської сільської ради VІ та VІІ скликань, а також мешканцями села. Крім того, вже навіть було розроблено та затверджено схему облаштування паркової зони, але у зв’язку із браком коштів у сільському бюджеті та деяких інших обставин дане питання реалізовано не було.

Наприкінці минулого року було розпочато роботи щодо облаштування парку, а саме: планування території, завезення ґрунту, видалення сухостійних та аварійних дерев. Закінчено роботи цієї весни. Також у рамках реалізації місячника з благоустрою, за участі керівництва та працівників Кучурганської сільської ради, працівників сільського Будинку культури, деяких працівників ДНЗ «Сонячна гронка», депутатів сільради і районної рад, а також небайдужих мешканців села було висаджено саджанці декоративних кущів та троянд. Варто зазначити, що більша частина саджанців була придбана за рахунок сільського бюджету, а решта – подарована мешканцями села.

Учасники акції попрацювали на славу, а керівництво сільської ради, в свою чергу, запевнило, що забезпечить подальший полив саджанців. Маємо надію, що вже за декілька років ця територія перетвориться у чудову зону відпочинку для місцевих жителів. Парк відпочинку розростатиметься, а всі небайдужі мешканці села долучаться до озеленення території парку восени.

Виконком Кучурганської сільської ради.

Залиште свій коментар