Кубок пам’яті земляка-Героя Олександра Перепелиці

Минулої п’ятниці у спортивній залі Роздільнянського міського ліцею № 1 був проведений розіграш Кубку пам’яті нашого земляка-Героя, бійця полку «Азов» Олександра Перепелиці.

 

З самого дитинства Олександр захоплювався гандболом. Разом зі своєю командою представляв Роздільнянщину на змаганнях різних рівнів в якості захисника. Як і під час гри, де головним завданням Олександра в захисті була оборона своїх воріт, він пішов боронити кордони своєї держави. Лейтенант Перепелиця був командиром мінометного взводу І роти спеціального призначення (на бронетранспортерах). Вірній військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, 28 серпня 2023 року Олександр загинув під час виконання бойових завдань із забезпечення відсічі збройної агресії російської федерації на території Серебрянського лісництва у районі населеного пункту Кремінна (Луганська область).

6 жовтня минуло 40 днів, як передчасно пішов у Вічність, захищаючи рідну землю від клятого ворога, наш мужній воїн Олександр. Його друзі по команді вирішили, починаючи з цього року, започаткувати Кубок на честь Олександра. З вступним словом до присутніх звернувся член Президії ГО “Федерація гандболу Одеської області” Віталій Писаревський. Цього разу участь у змаганнях взяли такі команди: ДЮСШ, збірна Роздільної та Роздільна (35+). У запеклій боротьбі Кубок пам’яті Олександра Перепелиці отримали найстарші учасники змагань – Роздільна (35+). Вручив Кубок капітану команди Сергію Гальчуку батько Олександра – Олександр Перепелиця, який був присутній на змаганнях. Учасники змагань подякували Олександру Васильовичу за сина, справжнього професіонала в гандболі, справжнього патріота своєї країни.

Пам’ять про Олександра завжди житиме в наших серцях та передаватиметься з покоління в покоління, а турнір з роками набере ще більших масштабів.

Вічна Слава Герою!

Наталія Буковська

Залиште свій коментар