КУБОК ГЕРОЇВ

24 листопада, в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, у великій залі Роздільнянської ДЮСШ стартувала Відкрита обласна командна першість з настільного тенісу серед дітей – Кубок Героїв. Проводилися ці змагання за ініціативи ГО «Громада Роздільнянщини» та благодійної підтримки небайдужих громадян нашого району. Учасники прибули з дитячо-юнацьких спортивних шкіл смт Авангард Овідіопільського району, смт Сергіївка Білгород-Дністровського району, Захарівки та Арцизу. Роздільнянщину представляли дві команди місцевої ДЮСШ.

Традиційно, на початку, відбулася офіційна церемонія відкриття турніру з вітальними словами від організаторів, підняттям Державного Прапору та виконанням Державного Гімну України. Після цього розпочалася наполеглива та цікава боротьба між учасниками. Юні тенісисти завзято боролися за перемогу, демонстрували гарні навички гри в настільний теніс.

В результаті такого цікавого спортивного протистояння місця розподілилися таким чином: перше посіли представники смт Сергіївка Білгород-Дністровського району.

Друге – вихованці Роздільнянської ДЮСШ (тренер Г.С. Новаченко).

Третє – юні спортсмени Захарівської ДЮСШ. Команда-переможець та призери були нагороджені символічними кубками, медалями та дипломами за участь.

Варто також відзначити, що змагання проходили у трьох вікових категоріях. Низку тенісистів нагородили почесними грамотами в індивідуальному порядку. Вручали нагороди директор Роздільнянської ДЮСШ В.М. Замітайло, керівник апарату райдержадміністрації Г.О. Головко, голова ГО «Громада Роздільнянщини» В.М. Василенко та інші.

Оскільки турнір випав на четверту суботу листопада, сумну дату дня нашої країни – День пам’яті жертв Голодоморів, всі присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання і запалили свічу пам’яті за загиблими. ЇЇ поставили на заздалегідь заготовлений символічний стенд з хлібом…

Завершилися змагання тим, що переможці спустили Державний прапор, прозвучав Державний Гімн України. Бажаючі робили фото на згадку.

 

Залиште свій коментар