Кубок Чемпіонів старостатів Роздільнянської територіальної громади

У СУБОТУ, 17 липня, Роздільнянський стадіон «Спартак» зібрав усіх любителів футболу на другий тур Кубку Чемпіонів старостатів Роздільнянської територіальної громади серед юнаків 2004 року народження.

Участь у змаганнях взяли: ДЮФК «Роздільна» (тренер Олександр Гаврилюк), ДЮСШ м. Роздільна (Іван Слободзян), ФК «Кіровець» (Владислав Гузовський) та ФК «Кошари» (Павло Леонов).

Гра кожної з команд була напруженою та безкомпромісною. Матчі рясніли чудовими голами, про що свідчили цифри на табло. Так, під час зустрічі у футбольному дербі між двома командами Роздільної ДЮФК «Роздільна» обіграла ДЮСШ м. Роздільна з рахунком 6:2. Втримали перемогу юні роздільнянські футболісти з ДЮФК й над командою з Калантаївського старостату – 7:1. Кошарська команда обіграла футбольний клуб «Кіровець» та ДЮСШ м. Роздільна з рахунками 2:0 та 3:1 відповідно.

За результатами проведених двох турів змагань ДЮФК «Роздільна» та ФК «Кошари» набрали по 9 очок, ДЮСШ м. Роздільна – 4, а ФК «Кіровець» – 1.

Такий турнір відтепер проводитиметься щорічно, а фінал між командами Роздільнянської, Лиманської та Степанівської територіальних громад (по дві з кожної, які набрали найбільшу кількість очок) відбудеться на День Незалежності України – 24 серпня. До зустрічі на святі футболу!

Наш кор.

Залиште свій коментар