«Контраст»: оперативно, якісно, ідеально

Одним із надійних та перевірених партнерів районної газети є видавничо­друкарський комплекс “Контраст”. Саме з допомогою цієї компанії ми виконуємо замовлення на візитки, календарі різних форматів та іншу продукцію. Багато наших клієнтів вже переконалися в якості та оперативності послуг “Контрасту”, які вже 17 років працюють на ринку.

Особливе місце в переліку поліграфічної продукції даної друкарні займають книги. Підприємство надає замовнику повний цикл послуг, пов’язаних із виходом у світ книги. Найскладніший поліграфічний виріб виходить із рук фахівців ідеальним – таким, яким хоче бачити його замовник. Тут готуються і виготовляються книги практично будь­якого формату як у твердій, так і в м’якій палітурці, з чорно­білим текстовим блоком і в кольоровому варіанті. Ніяких обмежень щодо вибору щільності та якості паперу для книги немає ­ фактура, колір і щільність визначаються тільки бюджетом і вимогами до якості графіки і тексту.

Послуги друкарні стануть у нагоді, якщо ви плануєте зробити оригінальний подарунок, адже тут можна замовити календарі різних форматів, блокноти, чашки, ручки, наклейки, плакати та іншу персональну продукцію з фото, логотипами тощо. І цей незабутній презент ви зможете зробити, не виходячи з дому – сучасні технології це дозволяють.

Друкарня використовує цифрову техніку з оперативними можливостями, що дозволяє швидко надрукувати невеликий тираж чудової якості. Техніці офсетного друку під силу тираж практично будь­-якої складності. Тому швидко виконуються замовлення найвибагливіших клієнтів.

Для отримання консультацій та налагодження зв’язку з друкарнею звертайтеся до редакції за допомогою електронної адреси – gazeta_vpered31@ukr.net, за телефонами: 3­11­30, viber 097­750­92­31.

 

Залиште свій коментар