Колектив редакції газети “Вперед” привітали з Днем журналіста

6 червня в Україні відзначається День журналіста. З професійним святом працівників ТОВ «Роздільнянське видавництво «Вперед» завітали привітати депутат Одеської обласної ради Микола Дерев’янко, голова райдержадміністрації Сергій Приходько, заступник голови РДА Сергій Крилов, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та депутат районної ради Ігор Середа.

         Микола Дерев’янко у вітальному слові побажав процвітання видавництву, творчої наснаги та професійних звершень журналістам. Також він передав вітання від голови Одеської обласної ради Григорія Діденка та вручив почесні  грамоти Одеської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм вагомий внесок у справу висвітлення актуальних подій політичного, соціально-економічного і культурного життя регіону, активну громадянську позицію та з нагоди Дня журналіста головному редактору Наталі Буковській та журналісту Наталії Броварській.

         Керівництво району та міської громади у своїх поздоровленнях наголосили, що журналістська професія – справа нелегка та надзвичайно відповідальна. Адже журналісти, день за днем, занурюючись у суспільно-важливі та актуальні події сьогодення, оперативно інформують про них читачів.

         Щиро вдячні всім за теплі слова привітання з нагоди Дня журналіста та вітаємо колег-журналістів з професійним святом!

Наш кор.

Залиште свій коментар