Астрологічний проноз на 4 – 10 червня

ОВЕН (21.03-20.04)

Сприятливий період для кар’єрного зростання та досягнення намічених цілей. Творіть на здоров’я й на радість оточуючим. Намагайтеся не спізнюватися, бути пунктуальними й дотримуватися взятих на себе зобов’язань. У вихідні вдасться розв’язати численні проблеми, які нагромадилися в родині. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

 Ваша невгамовна енергія не дозволить сидіти на місці, що ж, ходіть, їздіть, зустрічайтеся, спілкуйтеся. У вас з’явиться можливість обернути собі на користь будьякий збіг обставин. У вихідні у вас почнеться цікавий і багатообіцяючий період, який порадує вас появою нових друзів. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Відмінний період, коли все виходить і вдається майже без зусиль. Життя вас радує, кохана людина вгадує й виконує бажання, доходи зростають. Не варто боятися змін, усі вони виявляться на краще. Ви на вірному шляху. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

РАК (22.06-22.07)

Будьте уважні до цікавих збігів та дрібних деталей. Деякі події загрожують вас серйозно розчарувати. Але оточуючі будуть частіше помічати та гідно оцінювати ваші здібності. Вихідні – сприятливі для подорожей, поїздок на дачу, пікніків на природі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

 ЛЕВ (23.07-23.08)

Поставтеся з усією повагою до нових знайомих і до їх пропозицій. Спробуйте стримувати емоції, уважно стежте за своїми словами та поведінкою співрозмовників. Можливо, у такий спосіб ви уникнете великих неприємностей. У вихідні відпочиньте від справ і суєти, проведіть час за містом. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

ДІВА (24.08-23.09)

Можливе різке підвищення по службі, на яке ви так довго очікували. Бажано не прояв- ляти почуття, що переповнюють вас, занадто бурхливо. Намагайтеся не провокувати плітки, проявіть дисциплінованість і зібраність. Ви відчуєте приплив сил, немов відкриється другий подих. Отже, ви багато чого встигнете зробити. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Сприятливий час для позитивних змін в особистому житті. Відкиньте невпевненість і сумніви і починайте відстоювати свої права на всіх життєво важливих напрямках. У вихідні ви можете зіштовхнутися з наслідками своїх помилок у минулому, але не варто зневірятися з цього приводу. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Вдалий час для активних дій. Ви почнете переглядати свій спосіб життя і поступово його змінювати. Саме час позбутися шкідливих звичок, сумнівів і негативних думок. Кохані люди зажадають до себе уваги, але вам буде приємно займатися розв’язанням їх проблем. Разом ви з усім упораєтеся і знайдете гармонію та щастя. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

 СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

На роботі цінуватиметься ваша готовність оперативно влитися в спільну справу. Ви будете буквально випромінювати енергійність, впевненість у своїх силах, прагнення бути попереду, і ці якості знайдуть підтримку. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

 У роботі вам необхідна уважність, навіть скрупульозність. Довіряй, але перевіряй – от головний девіз, інакше можна стати жертвою обману і маніпуляцій. Не варто піддавати себе ризику й намагатися заробити швидко багато грошей. У родині все складається непогано, але спробуйте більше бувати вдома. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

 ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

 Сприятливий час для змін в особистому житті, тільки не озирайтеся назад. Потрібно буде боротися за свої інтереси, відстоювати свої плани. Щоб успішно просуватися вперед, слухайте колег і партнерів. Ваші геніальні ідеї можуть здійснитися тільки за підтримки оточуючих. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

РИБИ (21.02-20.03)

З’явиться можливість зміни умов роботи на краще, тільки вчасно проявіть ініціативу. На вас очікує успіх в інтелектуальній сфері діяльності. Бажано уникати конфліктів. У вихідні подорожі обов’язково порадують вас приємними зустрічами та враженнями. Сприятли- вий день – четвер, несприятливий – субота.

Залиште свій коментар