Гуманітарна допомога від Громадського руху «Віра, Надія Любов»

1 вересня до Роздільної з гуманітарною допомогою приїхала делегація з Одеси, до складу якої входили: голова правління ГО «Асоціація жіночих організацій Одеської області», голова Громадського руху «Віра, Надія Любов» Тетяна Семікоп, секретар правління Олена Бобок, юристка ГО Громадський рух «Віра, Надія Любов» Єлизавета Левіна. Ці організації вже багато років співпрацюють з Роздільнянською організацією осіб з інвалідністю, на чолі з Валентиною Сидоренко.

Зустріч, на яку запросили членів організації осіб з інвалідністю разом з дітьми та активних жінок Роздільнянщини, відбулася в актовій залі Роздільнянської міської ради. Як гостинний господар учасників заходу привітав міський голова Валерій Шовкалюк, який зазначив важливість діяльності громадських організацій, які підтримують соціально незахищені верстви населення.

-У цей непростий час – це дуже важлива допомога, це увага до людей. Хочу подякувати вам за небайдужість, за підтримку. Хочу також привітати усіх школярів з Першовереснем. Звичайно, цей рік – непростий, учні, в основному, займатимуться дистанційно, але все це заради безпеки дітей», – зазначив Валерій Олександрович.

Далі говорили про потреби осіб з інвалідністю, про проблеми, які виникають у їх житті та про шляхи їх розв’язання. Валентина Григорівна закликала до співпраці співвітчизників, які мають сили, бажання та можливість допомогти людям, які опинилися у вкрай скрутному становищі через повномасштабну війну росії проти України.

Головною метою організації ГО «Громадський рух «Віра, Надія Любов» є сприяння в розбудові громадянського суспільства, економічним, політичним, соціальним реформам в Україні, вплив на формування політики, захист прав і свобод, підвищення якості життя людини, зокрема жінок, дітей та молоді, шляхом об’єднання зусиль громади та держави. Про важливу роль жінок у нашому суспільстві говорила Тетяна Семікоп, особливо зараз, у період воєнного стану. Також Тетяна Євгенівна закликала жінок Роздільнянщини створити місцеву жіночу організацію, щоб була можливість вирішувати всі невідкладні питання саме у Роздільній. Тим більше, багато закордонних організацій готові до співпраці із жіночими організаціями напряму. Учасники зустрічі підтримали таку пропозицію.

Цього ж дня 50 осіб, які тісно співпрацюють з організацією осіб з інвалідністю, отримали продуктові набори, засоби гігієни та рюкзаки для дітей, які привезли благодійники з Одеси. А на діток цієї категорії населення чекали розваги, організовані місцевим Центром безкоштовної правової допомоги, зокрема Тетяною Кулішовою та Оленою Петренко.

Коментарі

 • Катерина

  Доброго дня ми малозабезпечена сім’я я маю трех діток ми снімаемо житло і всі кошти їдуть на квартиру на їжу грошей зовсім не вистачае я вас прошу поможіть нам їжаю будь ласка

 • Надія

  Мене звуть Тимченко Надія Валеріївна,я одинока мама,сама виховую двох маленьких дітей, старшій 5 років, меншій 1,8.Знаходжусь у дикретній відпустці.Ми вимушені переселенці,все доводиться купувати за власні кошти, опалення дровяне,дрова теж доводиться купувати за власні кошти,ціни на продукти харчування, медикаменти, підгузники, молочні суміші, засоби гігієни та все інше дуже зросли, тому я не можу повноцінно забезпечити двох маленьких дітей.У зв’язку із цим я вимушена просити про будь-яку допомогу, продукти харчування, медикаменти, підгузники, молочні суміші, засоби гігієни, фінансування.Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу! Дякую.

 • Юлія

  Добрий весер! Я живу в місті Нікополь знаходимося в бойових діях через оеупований Енергодар, в мене восьмеро дітей, найменшим 6 місяців, інколи ми отримуєм допомогу але це тушонка, борошно, макарони, для немовлят не отримуєм , допоможіть нам будьласкс

 • Юлія

  Доброго дня мене звати Юлія,проживаю херсонська область лівий берег Дніпра, скажіть будь ласка чи можу я оформити якусь допомогу ? дуже потрібна допомога

 • Юлія

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи є у Вас можливість надати допомогу ВПО, мешканцям які переїхали в Одеську область в Березівський район село Виноградне в кількості 3 людей ( одна жінка пенсійного віку ,дитина 3.8 роки і жінка 35 рок).Ми переселенці з Херсонської області села Чорнобаївки, нам необхідна фінансова продуктова допомога, средства битова хімія та особистої гігієни! Чи є у Вас можливість допомогти нам?Чекаю на Вашу відповідь! Дякую!

 • Павло Павлович

  Доброго дня я військовослужбовець і прошу допомоги для моїх рідних моя мама пенсіонерка і допоможіть чим можете

Залиште свій коментар