54 малюки народилося протягом серпня

Протягом серпня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 20 дівчаток і 34 хлопчики.

 

І знову хлопчики випередили дівчаток за кількістю. І у вазі лідирують хлопчики – 4 кг 680 г, а найменшенька дівчинка народилася з вагою 2 кг 100 г.

Війна, яка триває на території України, приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо у нашу армію, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі у 2022 році!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

Наш кор.

Коментарі

  • Роман

    Добрый вечер спасибо за информацию. Чтобы играть на реальные деньги в казино пин ап , нужно зарегистрироваться.

  • Алла

    Большое спасибо за полезную информацию. Сервисный центр бытовой техники произвел на меня очень положительное впечатление, а сотрудники – настоящие профи.

Залиште свій коментар