Група компаній «Нова пошта» змінила назву на NOVA

«Нова пошта» працює на ринку України з 2001 року. Її нову назву не можна назвати дуже оригінальною.

Група компаній «Нова пошта» змінює назву і тепер буде називатись група Nova. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Основна мета групи Nova – забезпечити легку доставку будь-чого для життя та бізнесу. Наразі це посилки, гроші та технології, але ми не збираємося зупинятися на цьому. Усі компанії Nova реалізують спільну стратегію і керуються одними цінностями: Fast – Easy – Safe – Human – Tech – Growth» – повідомив співвласник групи Nova Вячеслав Климов.

Група компаній Nova складається з таких компаній:

«Нова пошта» в Україні – доставляє документи, посилки, великі вантажі, а також надає послуги фрахтових перевезень та фулфілменту. Має найдоступнішу мережу для клієнтів: 11 400 відділень та 15 500 поштоматів по всій Україні. Доставляє по країні за 24 години, а в межах міста у той самий день.

Nova Post Europe – компанія, яка надає повний спектр логістичних послуг як для приватних  осіб,  так і для бізнес клієнтів. Вона забезпечує доставку документів, посилок і вантажів по Європі, а також між ЄС та Україною. Компанія вже відкрила свої представництва в 11 країнах:  Молдова, Польща, Литва, Чехія, Румунія, Німеччина, Словаччина, Естонія, Латвія, Угорщина та Італія. Вона має 35 тис точок сервісу, з яких 83 – власні відділення.

NovaPay – небанківська фінансова установа, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему та надає фінансові послуги приватним клієнтам та бізнесу. NovaPay обслуговує 2,6 млн транзакцій на добу. Учасник міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. Компанія має сертифікат про відповідність міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток PCI DSS. У кінці 2023 компанія випустила застосунок для відкриття клієнтами розрахункових рахунків.

Nova Global – компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними маркетплейсами. З Nova Global будь-які інтернет-магазини у країнах Північної та Південної Америки, в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також Великобританії стають доступними для українського споживача з доставкою товарів Новою поштою. Для українського середнього та малого бізнесу послуги компанії – це можливість виходити на нові ринки й розвивати експорт своїх товарів до інших частин світу.

Supernova Airlines надає швидку доставку своїм клієнтам із будь-якої точки світу. Компанія вже зробила десятки рейсів між країнами Європи. Невдовзі почне трансконтинентальні польоти вантажними літаками.

ІТ-компанія Nova Digital –  виробник веб-додатків та програмного забезпечення. Створені нею рішення протестовані на 32 мільйонах приватних та бізнес-користувачів Нової пошти.

Для України бренд Nova не є чимось новим та оригінальним. На початках Незалежності під такою назвою вела бізнес продюсерська агенція, яка працювала з Іриною Білик та Віркою Сердючкою. У Білик таку назву також мав один з перших альбомів, пісні якого досі популярні. Згодом назву Nova для однієї з модифікацій автомобіля «Таврія» обрав Запорізький автомобільний завод.

Нагадаємо, «Нова пошта» працює на ринку України з 2001 року. Нова пошта, окрім доставки, продає послуги фулфілменту, фрахтових перевезень та працює в Європі.

Раніше повідомлялося, що «Нова пошта» відкриє ще 18 нових відділень за кордоном. Два з них мали буті відкриті до кінця 2023 року, а інші – у 2024-му.

Джерело: ГЛАВКОМ

Залиште свій коментар