Гороскоп з 13 по 19 травня

Овен (21.03-20.04)

Доведеться напружено працювати, щоб досягти бажаного успіху. Не соромтеся проявляти сміливість і наполегливість. Наприкінці тижня вашої уваги зажадають справи сімейні. І вони можуть іти в розріз із вашими планами та очікуваннями. Найголовніше ­ зберігати спокій і не робити поспішних висновків. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ субота.

Телець (21.04-20.05)

Ви зараз, схоже, схильні думати, що світ не оцінив усі ваші таланти й здібності по заслузі. Можливо, що так воно і є, але це ще не привід зациклюватися на своїх претензіях. Добитися визнання і поваги вам допоможе коректність, терпіння та позитив. Зосередьтеся на головному, інакше через другорядні дрібниці ви можете втратити золоту рибку. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

Близнюки (21.05-21.06)

У вас з’явиться можливість проявити свої найкращі якості та здійснити мрії. Зміни на роботі виявляться на краще. Намагайтеся завершити розпочаті справи. Поїздки будуть вдалими. Менше хвилюйтеся, більше вірте у свої сили. Вихідні проведіть у гарній компанії. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ вівторок.

Рак (22.06-22.07)

Намагайтеся не будувати грандіозних планів. Удача буде супроводжувати в дрібних справах. Керівництво буде вами задоволене і навіть запропонує нову посаду або доручить перспективний проект. Зосередженість і пунктуальність дозволять уникнути випадкових помилок. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ субота.

Лев (23.07-23.08)

Вам будуть особливо вдаватися такі протилежні по духу речі, як зовсім нові проекти й, навпаки, повернення до старих, незакінчених і давно забутих справ. Багато часу піде на обговорення плану, але це – спосіб знайти однодумців. Можуть виникнути непередбачені обставини. У вихідні на вас чекають радісні події в родині. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ п’ятниця.

Діва (24.08-23.09)

На все, що відбувається, слід дивитися філософськи. Усе суєта суєт, але ви можете запозичити щось корисне для себе, просто спостерігаючи за розвитком подій. Брати активну участь у процесі не варто. Усі спроби щось змінити виявляться марними. Отже, просто пливіть за течією. Рутинна робота може зненацька ознаменуватися кар’єрним злетом. Вихідні ­ прекрасний час для відпочинку на самоті. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ середа.

Терези (24.09-23.10)

Вам необхідно зосередитися на робочих справах, які розраховані на перспективу. Ви будете стрімко просуватися до намічених цілей. Тиждень суматошний, але прибутковий. Вихідні – гарні для поїздок, відпочинку, зустрічей із друзями, але несприятливі для придбання квартири або переїзду. Намагайтеся більше уваги приділити домашнім справам. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ вівторок.

Скорпіон (24.10-22.11)

Багато питань вдасться вирішити, не зустрічаючи на своєму шляху особливих перешкод. Ваші заслуги оцінять належним чином, можете розраховувати на прибуток. Приділіть особливу увагу вашій коханій людині. Варто зайвий раз нагадати їй, що вона вам дорога. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ субота.

Стрілець (23.11-21.12)

Прислухайтеся до своєї інтуїції, і тоді ви будете приймати такі рішення, які забезпечать вам успіх. На роботі ймовірні позитивні зміни. Проявіть комунікабельність і почуття гумору. У вихідні намагайтеся відкласти всі свої заняття й повеселитеся від душі в колі своїх друзів. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ середа.

Козеріг (22.12-20.01)

Ваш бойовий характер дозволить подолати багато перешкод. Можливий обман з боку нових партнерів. Намагайтеся не давати обіцянок, ви просто забудете про них і не виконаєте. Вихідні краще присвятити будинку або дачі. Не виключена конфліктна ситуація із близькими людьми. Швидше шукайте компроміс, що влаштовує всі сторони. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ понеділок.

 Водолій (21.01-20.02)

Відносини з керівництвом можуть змінитися від повного розуміння, співчуття, до вимоги незаперечного підкорення. Може з’явитися вдалий шанс змінити роботу. Цей крок допоможе вам позбутися фінансових проблем і принесе моральне задоволення. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ субота.

 Риби (21.02-20.03)

Нарешті зрушать з місця багато ваших справ, знайдуть продовження події, про які ви вже практично забули. Тепер вам необхідно зосередитися на активній діяльності. Можлива важлива поїздка або глобальний переїзд. Ви зможете розширити коло знайомств. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ п’ятниця.

 

Залиште свій коментар