ГОРОСКОП на тиждень 18 – 24 лютого по дням

Понеділок

Цей день наповнить вас енергією для нових звершень. Не беріть на себе проблеми оточуючих. Використовуйте сприятливий момент для важливих особистих справ та нових домовленостей. Уникайте марнотратства.

Вівторок

Найвдаліший час для всіх видів поїздок. Можна вирішити кар’єрні питання, поліпшити фінансове становище, але потрібно бути уважними, щоб не стати жертвою злодіїв. Особиста ініціатива й активність виправдають себе. У коханні – це час невизначеності й нестабільності.

Середа

Можуть виникнути проблеми, пов’язані з родичами. На роботі можуть переглянути вашу репутацію, тому потрібно бути обачними. Всі документи, які повинні підписуватися або оформлятися, краще перевіряти. Не варто витрачати гроші без нагальної потреби, краще сховати їх подалі, а важливі покупки перенести на інший день.

Четвер

Це приємний час, який не приносить серйозних прикрощів. У будь-якій компанії можна знайти уважного до ваших слів співрозмовника, який може виявитися вам корисним. Фінансова удача не надто велика, зате інші поточні справи розвиваються без порушення планів.

П’ятниця

Сьогодні можна ризикнути у справах, особливо якщо вони пов’язані з громадською діяльністю, справленням враження або підвищенням авторитету. Можливі проблеми в супутника життя. Проблеми легше вирішуються за допомогою привабливості й товариськості, скрізь потрібна швидкість реакції.

Субота

Неприємні на перший погляд ситуації можуть обернутися великою удачею. Можна підвищити авторитет, додати щастя й затишку своєму дому. Подорожі набувають доленосного характеру.

Неділя

Зростають шанси на великий грошовий дохід, одночасно збільшується ймовірність обману, шахрайства або пограбування. Поїздки краще відкласти й зайнятися справами, які не потребуватимуть активних пересувань. Не варто нікому вірити на слово, краще перевіряти важливу інформацію.

Залиште свій коментар