ГОРОСКОП на тиждень з 11 по 17 лютого про найсприятливіші дні та не дуже

Понеділок

Дозвольте собі більше спокійного відпочинку. Можливі розбіжності у взаєминах, а також помилки або навіть махінації в оформленні документів. Покладайтеся на допомогу колег, які вам симпатизують, перевірених людей або друзів. Перспективний час для переговорів і домовленостей – вони будуть найбільш вигідними для вас!

Вівторок

День щасливих збігів обставин і приємних зустрічей. Навіть у складних справах у вас будуть союзники. Можна подолати будь-які перешкоди. Не покладайтеся на дії інших. Якщо ви зробите все самі, пощастить саме вам.

Середа

Для прогресу в справах доведеться проявити швидкість реакції, подолати страх програшу. Конфлікти, якщо вони виникнуть, краще влагодити мирним шляхом, інакше вони можуть вилитися в надто великі проблеми. Уникайте дій, пов’язаних із ризиком. Скеровуйте події в потрібне вам русло, але не змінюйте планів докорінно.

Четвер

Події всіляко заважають плавному перебігу справ. Фінансовий успіх очікується тільки завдяки поїздкам. Застосовуючи шарм, можна вирішити поточні проблеми. До особистих справ краще не братися.

П’ятниця

Небажано займатися фінансовими операціями та передавати в чужі руки гроші або цінні речі. З’являється ймовірність бути пограбованим. Існує також загроза проблем під час подорожей. Не дозволяйте себе використовувати у взаєминах, не погоджуйтеся на те, що вам не подобається.

Субота

Фінансова удача повертається, можна швидко провести невеликі торговельні операції й обмін. Хороший день для спілкування, зав’язування стосунків, особливо ділових, пошуку однодумців. Вам підуть назустріч на переговорах. Можуть з’явитися практичні ціні ідеї та можливості їх реалізувати.

Неділя

Енергії дня дарують фінансову удачу – покваптеся вирішити фінансові питання або свої справи, але будь-який ризик має бути продуманим. У другій половині дня можливі неприємні новини. У сімейних стосунках підвищується ймовірність проблем від родичів. Приділіть більше уваги дітям.

Залиште свій коментар