ГОРОСКОП НА 2017 РІК

Гороскоп на 2017 рік люди сприймають з хвилюванням і навіть тривогою, що не позбавлено сенсу. Річ у тому, що цей період може стати періодом планів, що рухнули. Небезпечним буде не весь рік, а тільки перша його половина, весна і початок літа, надалі життя повинно налагодитися, увійти в спокійне русло і стати таким же звичним і розміреним, як завжди. Але декому може бути важко витримати навіть цю першу частину.

Китайський східний гороскоп на 2017 рік для всіх знаків зодіаку, викладений у цій статті, покликаний забезпечити вам спокій на найближчі півроку та вберегти вас від можливих помилкових рішень.

Треба розуміти, що наступаючий рік Півня привнесе у стосунки людей хитрість та лукавість, бажання перекласти свою роботу на плечі когось іншого. Все це стане приводом для недовіри як між колегами, співробітниками, так навіть і між рідними людьми та друзями. Перша половина року обернеться частими переміщеннями, звільненнями, переїздами, зміною роботи, хобі, а також сварками та розставаннями закоханих. Проте, східний гороскоп на 2017 рік по роках народження має значні відмінності для кожного знаку, і щоб вдало оминути небезпеку першої половини року, вам необхідно знати про них.

Що очікувати знакам зодіака від Вогняного півня

Для Овна настав час розслабитись та відчути всі переваги життя. Два попередніх роки, сповнених важкої праці, залишились позаду і зараз Овни можуть пожинати плоди своєї праці. Проте, не треба думати, що все само собою впаде до їх ніг. Щоб отримати те, що належить їм по праву, треба бути дуже уважним і прикладати деякі зусилля. Нібито ривок перед фінішем стане необхідним зробити Овнам в першу половину року, а з другої почнеться справжній курортний етап в житті цього знаку.

Телець також може трохи приспустити натягнуті віжки свого життя і дати собі шанс на насолоду. Сильно розслаблятись не варто, але зірки будуть схильними до Тельців.

Близнюкам варто зробити перший крок на шляху до свого світлого майбутнього. Східний гороскоп на 2017 рік Півня обіцяє їм процвітання, яке забезпечить правильно поставлена задача. Потрібно зважувати свої рішення, не рубити з плеча і все буде успішно.

Внутрішній світ Раків чекає велика перебудова. Вони почнуть позбавлятись старого та впускати в своє життя нове. Проте така модернізація призведе до того, що Раки втратять впевненість у собі, замкнуться і перестануть підтримувати зв’язок зі світом. Зірки радять не уникати нових знайомств і запевняють, що процес перестановки тимчасовий і згодом все налагодиться.

Самостійні та горді Леви зіткнуться в цьому році з незнайомою ситуацією. Більше не треба буде жити за девізом «Все життя – боротьба», оскільки їх щастя само буде йти до рук, і прибуток не потрібно буде виборювати. Всесвіт же буде дарувати Левам безліч несподіванок, спрямованих виключно на приємне. Стабільність Лева може поколивати тільки низка ситуацій, на які треба буде реагувати миттєво, проте, для цього знаку це не складає жодних труднощів.

Дівам сидіти спокійно в рік Півня не вдасться. Більша частина справ буде потребувати їх безпосередньої участі. В тих, для кого самостійність є звичним явищем, це не викликає питань. Складно буде тим, хто звик пливти за течією. Якщо вони не змінять свого відношення до життя, фортуна жорстоко покарає їх. Зірки радять бути твердими у вчинках із самого початку року.

Успіх чи провал Терезів східний гороскоп визначає як такий, що залежить виключно від них самих. Фортуна подарує їм шанси покращити свій добробут, треба лише помітити їх. Крім того, у Терезів буде можливість перейти на новий рівень особистого розвитку.

Скорпіони у 2017 році встануть на шлях перемін, у результаті якого вони поділять своє життя на «до» та «після». Найважливішим етапом стане зустріч нової людини, яка потягне їх за собою. Скорпіон порине у вітер змін, йому захочеться залишити позаду сумні пригороди рідного міста, сварливих колег та нудні стосунки і впустити в своє життя хвилю змін. Проте не варто захоплюватись цими мріями — їх треба реалізовувати, лише добре обдумав. Найсильніших представників знаку зміни в житті безперечно обрадують, більш слабших – можуть злякати.

Оптимістична натура Стрільців і їх сильна енергетика відкриє перед ними безліч можливостей. Вони будуть здатні поглянути на проблеми зі сторони, не занурюючись у них, що допоможе з легкістю вирішувати їх, економлячи час і нерви. Багато уваги Стрільці приділятимуть спілкуванню з людьми. Нові знайомства чи давні відносини — все це доведеться вибудовувати заново. Деякі забажають реанімувати старе кохання, декому доведеться поновити партнерські відносини. В будь-якому випадку зірки напевно будуть ставитись до Стрільців схильно.

Східний гороскоп 2017 для всіх знаків зодіаку прогнозує проблеми чи питання, які потребують вирішення, в тих чи інших сферах життя. Але Козерогам варто очікувати більш складного року, ніж іншим знакам. Їм доведеться долати одну перепону за іншою. Це буде виснажувати, тож зірки радять правильно розставити пріоритети. Спочатку розберіться в собі, займіться самовдосконаленням. Новий погляд на життя порадує вас, все навкруги почне змінюватись і проблеми перестануть здаватись такими глобальними.

Рік, що наступає, у всіх відношеннях є роком Водолія. Річ у тому, що представники цього знаку і Півень, в руках якого влада в цей період, є створіннями, дуже близькими за духом. Це люди творчої натури, що не бажають брати на себе відповідальність за вчинки, люблять уникати труднощів. Їх сфера діяльності — спілкування. При чому, обговорювати вони люблять не будь-що, а глобальні питання типу наближення третьої світової чи глобальної кризи економіки. При цьому, від всіх проблем вони пропонують одні ліки — особисте зростання та реалізацію власних талантів. І це є абсолютно вірним. Зірки кажуть, що в наступаючу еру Водолія у цих знаків буде безліч можливостей продемонструвати, що вони мають рацію.

Рік, що чекає за порогом, буде надзвичайно важливим для Риб. У першу чергу тому, що для них закінчиться період стагнації, який тривав майже десять років. Вони прокинуться, скинуть з себе вантаж бездіяльності і відчують жагу до дії. Великий ривок буде зроблений у кар’єрі, що надзвичайно важливо, якщо врахувати, як далеко закинули Риби кар’єрні плани в останні роки. Вони реалізують плани, про які не могли навіть мріяти, їх енергетика буде зростати, і це не залишиться непоміченим.

Завершальна порада

Людям дієвим та ініціативним варто очікувати від цього року найкращого, незважаючи на те, що обіцяє східний гороскоп на 2017 рік по роках народження. Поштовх до активізації в усіх сферах життя не змусить себе довго чекати. Буде багато можливостей змінити своє життя, проте, доведеться пройти для цього через відповідні проблеми, через зради, помсту, страх. Рік змін змусить багато людей припинити спілкування, протее, з єдиною метою — дати зрозуміти, як насправді пощастило тим, хто має один одного. Тож, будьте щирими, дійте, і зірки усміхнуться вам.

Залиште свій коментар