Гороскоп для кожного знаку Зодіаку на тиждень з 18 по 24 лютого

Овен

Вам може відкритися щось нове й важливе про себе та про цілі, які ви перед собою ставите. Вас може очікувати зустріч зі старими друзями. Ви будете дивувати дотепністю й красномовством, легко та  дохідливо виражати свої думки, тому скорите всіх своїм талантом оповідача. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ вівторок.

Телець

Бажано зайнятися вирішенням поточних проблем. Знайте міру. Нестримне прагнення до мети, якою б вона не була, нічого гарного не обіцяє. Вам може знадобитися порада компетентної людини. Вихідні ­ вдалий час для себе. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

Близнюки

Вам цілком під силу створити навколо себе гармонічну обстановку та дарувати оточуючим тепло і радість. Розкажіть близьким про свої плани, тим самим ви зробите ще один крок до їхньої реалізації. У вихідні стануть відомі перспективи на найближче майбутнє. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ субота.

Рак

Усі ваші проекти виявляться успішними. Непоганий час для того, щоб упевнено піднятися кар’єрними сходами. Впевненість у своїх силах дозволить вам досягти омріяного. Бажано не призначати серйозних ділових зустрічей. У вихідні відпочиньте від турбот і проблем. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ четвер.

Лев

На початку тижня краще не починати нічого нового, завершуйте невідкладні справи та виправляйте помилки. Намагайтеся не заблукати у своїх фантазіях, не переплутайте їх з реальністю, тоді вашим планам нічого не загрожує. У вихідні не забувайте про близьких, їм необхідні ваша увага й допомога. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ п’ятниця.

Діва

Не захопіться легким заробітком, цим можна лише створити хаос на своїй основній роботі.  Зараз краще діяти старими випробуваними методами, просуватися до бажаної мети крок за кроком. Вихідні добре присвятити вирішенню  домашніх проблем. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ понеділок.

Терези

Ваша душа вимагатиме романтики, у той же час настійно рекомендується проявити максимальну  практичність у всіх сферах. Доля може дати вам шанс вирішити багато проблем. Вам зовсім не зашкодить почуття міри, у тому числі в роботі. У будь­яких справах шукайте для себе користь. У вихідні вам доведеться розраховувати тільки на свої сили. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

Скорпіон

Ви зараз можете досягти будь-якої мети, головне ­ зрозуміти, що саме вам потрібно. Ваше заповітне бажання здійсниться, тільки не заважайте долі. Будьте особливо уважні до дітей та рідних, стримуйте приступи дратівливості. У вихідні дозвольте собі маленькі радості. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ п’ятниця.

Стрілець

Вам доволі легко буде вирішити всі питання, відкладені на потім. Однак будьте обережні, не піддавайтеся спокусі жорстко критикувати геть усе. Особливо шкідливо буде нападати на колег по роботі.  У вихідні шукайте спілкування  з цікавими людьми. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ субота.

Козеріг

Основа вашої успішності ­ це правильне використання дружніх і родинних зв’язків, гармонійні стосунки з навколишніми й добре налагоджені канали надходження інформації. Рух вперед і кар’єрне зростання вам будуть забезпечені. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ понеділок.

Водолій

Остерігайтеся чужих порад. Ви будете як ніколи легкі на підйом, але краще велику частину часу присвятити завершенню невідкладних справ. У вихідні подумайте, що б ви змінили в своєму житті. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ п’ятниця.

 Риби

Вам принесуть радість гарні новини. Якщо надійде цікава пропозиція, не відмовляйтеся, адже від цього, можливо, буде залежати ваша кар’єра в найближчому майбутньому. У вихідні ваші ідеї та азарт притягнуть до вас нових щирих друзів. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ субота.

 

Залиште свій коментар