Горіховий гай для Роздільної

Сьогодні дуже гостро стоїть питання вирубки лісосмуг, посадок тощо. Безжалісне знищення зелених насаджень призводить до руйнації екосистеми. Тому завдання кожного – примножувати зелені зони та долучатись до підтримки та покращення навколишнього середовища.

Так, у рамках проведення місячника з благоустрою, за ініціативи учасників бойових дій всіх військових конфліктів, Роздільнянського райвійськкомату, за підтримки районної, міської ради, КП «Роздільнянський міський водоканал», було висаджено близько ста саджанців горіху. Для висадки горіхів була обрана територія біля імпровізованого стадіону так званого житлового масиву «гарем».

Варто зазначити, що саджанці горіхів люб’язно надав гвардії старший прапорщик Роздільнянського райвійськкомату Юрій Войніков. Юрій вже не один рік сам займається вирощуванням саджанців дерев: «Це елітний сорт горіху, саджанцям два роки. Головне – витримати всі норми при посадці дерев і обов’язково забезпечити полив. Перші плоди можна буде отримати вже через 5 років».

Учасники акції виконали всі необхідні рекомендації, а керівництво міської ради запевнило, що забезпечить подальший полив молодих дерев. Маємо надію, що вже за декілька років ця територія перетвориться у чудову зону відпочинку для тутешніх жителів, горіховий гай розростатиметься, а всі небайдужі мешканці району та міста долучаться до озеленення територій.

Наш кор.

Залиште свій коментар