Лиманська ЗОШ №2 – за чисте довкілля

В Лиманській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 вже понад 17 років працює екологічна агітбригада «Жива водиця». Змінювався склад команди, керівники, та незмінним залишався девіз команди: «Жити щасливо і жити в злагоді з природою – одне і те саме». Ці відомі слова спонукають школярів та жителів селища до бажання покращити екологічну ситуацію там, де ти мешкаєш.

         Члени агітбригади неодноразово ініціювали акції, що ведуть до збільшення біорізноманіття рідної природи: «Посади своє дерево», «Я за чисте довкілля», «Моя годівничка», «Чистий лиман». Саме з ініціативи наших екологів в школі започатковано роздільний збір відходів, розбито міні-квітники для початкової школи та оздоблено декоративно із пластикових відходів.

         Досягненням юних натуралістів являється створення «Червоної Книги Лиманського». В цьому році членами команди «Жива водиця» було виявлено ще один червонокнижний вид – крокус сітчастий.

Наша агітбригада веде не тільки практичну, а й просвітницьку та роз’яснювальну роботу з жителями рідного краю. Саме на це налаштовані наші виступи, що так полюбились односельцям та жителям Роздільнянщини.

         Цей рік став дуже плідним для нашої команди, виступи були якісними та змістовними. Завдяки цьому результати виступу агітбригади були високо оцінені членами журі районного етапу екологічного фестивалю «Земля – наш спільний дім». В подальшому ми стали кращими і серед всіх команд Одещини, завоювавши і там почесне І місце.

         Таким чином, у нас появилась можливість прийняти участь у Всеукраїнському етапі екологічного фестивалю.

         Ми довго чекали цієї дати та плідно готувались, адже підкорення таких вершин було вперше.

         І ми дуже вдячні всім небайдужим, завдяки кому відбулась наша незабутня подорож до м. Суми.

         Подорожуючи Сумщиною, ми пізнали багато нового про нашу рідну країну, про її природу, таку неповторну та вразливу.

         Ця поїздка назавжди залишиться в серцях наших дітей, запам’ятається їм надовго.

Л.М. Остафієва,

керівник команди.

Залиште свій коментар