Голова Роздільнянської РДА Сергій Приходько привітав військовослужбовців зі святом

6 грудня в Україні святкується професійне свято ─ День Збройних Сил! Це свято об’єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави.
За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України і цьогоріч їй виповнюється 30 років!
Привітати колектив Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та його очільника завітали голова райдержадміністрації Сергій Приходько та керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко.
За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вірність присязі та відповідальність військовій службі, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди свята грамотами нагороджено начальника відділенні рекрутингу та комплектування другого відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергія Мельникова та начальнику групи зв’язку другого відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрія Таранюка.
Джерело: Роздільнянська РДА

Залиште свій коментар