У Роздільній привітали волонтерів та військових

Сьогодні, 5 грудня, у Роздільній вшановували волонтерів та захисників і захисниць України з нагоди двох важливих в нашій державі дат: 5 грудня — День волонтера та 6 грудня — День Збройних Сил України.

На початку учасники, серед яких — волонтери, військовослужбовці, добровольці, представники влади та громадськості, поклали квіти до меморіалу захисникам України навпроти школи-гімназії та меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя-Кіборга Сергія Іщенка.

Потім відбулися урочистості у фойє Роздільнянського Палацу культури, під час яких хвилиною мовчання вшанували загиблих земляків. 

Вітальні слова мовили міський голова Валерій Шовкалюк, заступник голови районної ради Альона Александрова, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Головко,  заступник військового комісара – начальник відділення з рекрутингу та комплектування Роздільнянського районного територіального центру соціальної підтримки, голова ГО “Ветерани АТО Роздільнянщини” Євген Чумаченко, голова ГО “Громада Роздільнянщини” Володимир Василенко, волонтер Микола Доносіян та інші. 

Були вручені грамоти та подяки за неоціненний вклад захисників та захисниць України і волонтерів у військовому протистоянні на сході нашої країни. Багато хто віддав життя та здоровя за рідну землю. Тож, памятаймо подвиг героїв нашого часу, які відстоюють українську державність та суверенітет.

Залиште свій коментар