Фотозвіт з другого відкритого медового фестивалю у Роздільній

17 серпня у міському парку Роздільної відбувся другий відкритий медовиий фестиваль “Спас іде – гостей веде”, участь в якому взяли пасічники міста та сільських рад Роздільнянського району, закладів комунальної власності району,  культури, освіти та гості з Фрунзівщини, Великомихайлівщини, Кодимщини та Вигоди.  

       Жвава торгівля медом та продукцією, з його використанням, розгорнулася вздовж паркової алеї з обох боків. А на сцені в цей час публіку розважали та дарували гарний настрій яскраві танцювальні та вокальні виступи учасників художньої самодіяльності.

 

Медовий фестиваль на Роздільнянщині був започаткованиий минулого року і вперше відбувався в смт. Лиманське. Цього року познайомитися зі славними традиціями бджолярства мали нагоду в райцентрі.

Розпочалося дійство з урочистої ходи учасників фестивалю від райдержадміністрації. Через ринок вони попрямували до міського парку.

Свято зібрало чималу кількість відвідувачів, адже проходило гучно та весело, з використанням традиційного українського одягу, гарних костюмів бджілок та предметів декоративно-ужиткового мистецтва при оформленні пізнавальних стендів та місць торгівлі.

Своєрідним символом фестивалю виступає Медове Дерево Життя, біля якого фотографувалися всі охочі, а також можна було загадати бажання…

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар