Фотодень у Роздільній

“Зараз і так багато труднощів, тому просто хочу подарувати кожному трішки радості» – саме з таким закликом було проанонсовано фотодень у Роздільній, який організувала місцева майстриня фотозйомки Юлія Левенець.

Кожен бажаючий міг підійти до місцевого парку та отримати пару професійних фото від фотографині. Такою нагодою скористалися сімейні пари зі своїми дітьми, юнаки та дівчата. Фотографії можна було отримати безкоштовно, за посмішку та добрі слова-побажання, або за донат. Сума донату була різною, від найменшої до найбільшої, стільки, скільки мали змогу внести бажаючі зробити фото на згадку. Зібрані кошти, а це 2280 грн, були направлені до бюджету громадської організації «Здійсни мрію», яка надає допо-могу переселенцям та військовим.

Днями відбулась ще одна акція – майстер-клас з розмальовки шоперів. Брати участь мали змогу усі бажаючі. Особисто розмальова-ний шопер можна було придбати, або продати бажаючим, а вилучені кошти були направлені на допомогу діткам. Загальна сума склала 1200 грн.

Тож, до когорти волонтерів долучилися і фотографи, які не лише роблять якісні фото для пересічних роздільнянців, даруючи їм часточку тепла та уваги, а й допомагають нашим військовим та переселенцям. Як зазначила Юлія Левенець, робота в даному напрямку тривати-ме, і вже цього четверга відбулась аналогічна акція до Дня вишиванки, про результати проведення якої повідомимо у наступному номері.

Наш кор.

Залиште свій коментар