Екстремал з Молдови незаконно перетнув кордон з маленькою дитиною

Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали чоловіка, який з маленькою дитиною, в обхід пункту пропуску, незаконно перетнув кордон.

Вчора ввечері прикордонний наряд спостерігав як невідома особа незаконно перетнула кордон з Молдови в Україну, на напрямку Стара Андріяшівка (РМ) – Розалівка (Укр.). До вказаного місця одразу вибула група реагування прикордонників від відділення «Степанівка». По прибуттю правоохоронці затримали чоловіка, який був не один, а з маленькою дівчинкою на руках. Чоловік, зі слів, громадянин сусідньої країни, жодних документів, які посвідчували б його особу при собі не мав, про те у нього було свідоцтво про народження дитини. Дівчинка, котрій ще й двох років не виповнилося, відповідно до даних, зазначених у свідоцтві, народилася у Вінницькій області.

В ході проведених заходів охоронці кордону встановили, що чоловік, начебто, прямував до Києва у пошуках роботи, та не маючи необхідних для офіційного перетину кордону документів, вирішив потрапити до України у незаконний спосіб. З його слів дівчинка є його донькою, а мати знаходиться в Україні.

Наразі прикордонники чоловіка затримали для встановлення його особи, притягнення до відповідальності та з’ясування усіх обставин справи. По даному факту повідомлено компетентні правоохоронні органи. Дівчинку 2017 року народження прикордонники передали представникам служби у справах дітей. Тривають заходи по встановленню батьків дитини.

ВІДДІЛ ПО РОБОТІ ІЗ ЗМІ АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ. 

Залиште свій коментар