Дзюдоїсти Роздільнянщини

Роздільнянські дзюдоїсти протягом року здобули багато перемог на різних змаганнях.

29 жовтня наші дівчата взяли участь у турнірі «Українка», який проходив у Дніпропетровську, і привезли такі результати: Оксана Долганенко та Кароліна Филимоненко – ІІІ місце, Дар’я Глущенко – V місце, Олександра Стороженко – VІІ місце.

5 листопада команда Роздільнянської ДЮСШ завітали на відкриту першість м. Одеса, присвячену дню народження дзюдо, де гідно боролись та посіли такі місця: Кароліна Филимоненко – І місце, Оксана Долганенко – ІІ, Павло Царук – ІІІ, Юрій Бєломєстний – ІІІ, Володимир та Віталій Довганенко, Олег Караман – V, Дмитро Сєдих – VІІ, Карина Найдиш – ІІ, Данило Іларіонов – ІХ, В’ячеслав Крижньов – VІІ місце.

26 листопада наші дзюдоїсти знову навідались до м. Одеса до клубу «Європа» на відкритий турнір з боротьби дзюдо «Нова хвиля-2016» «Новичок», де здобули медалі за такі місця: Сергій Санду – V місце, Вікторія Стороженко, Микита Кириця, Данило Лаптєв, Кіра Лаптєва, Ілля Григор’єв, Сава Магась, Арсен Григорян, Кіріл Гаврилов, Наталія Мішина – ІІІ місце, Олександра Стороженко, Олександр Довганенко, Вадим Силивестров, Олег Караман – ІІ місце, Юрій Бєломєстний, Максим Мішин, Микола Турута, Варвара Мельниченко, Ігор Бегар, Дмитро Сєдих, Артем Білан – І місце. Окрему винагороду, як сильна спортсменка в номінації «За волю до перемоги» отримала Кароліна Филимоненко.

3 грудня невтомні дзюдоїсти знову поїхали до м. Одеса, але вже на Всеукраїнський турнір «Кубок федерації дзюдо Одеської області». Була дуже велика конкуренція у наших дзюдоїстів і не усім довелось піднятися на п’єдестал, але наші хлопці достойно боролися, а саме: Володимир та Віталій Довганенко, Павло Царук, Дмитро Сєдих, Артем Білан. І лише двом вдалося посісти призові місця: Ігор Бегар – ІІІ місце та Данило Лаптєв – ІІ місце.

17-18 грудня проходив Всеукраїнський турнір, присвячений визволенню м. Черкаси від нацистських загарбників, і лише одна смілива дівчинка представила Одеську область на змаганнях. Це Дар’я Глущенко, яка зуміла вибороти срібну медаль, посівши ІІ місце.

18 грудня двоє зовсім юних дзюдоїстів виступили на турнірі, присвяченому дню Святого Миколая, у м. Одеса на стадіоні «Динамо» та стали чемпіонами. Це Юрій Бєломєстний та Данило Лаптєв.

Батьки відділення дзюдо Роздільнянської ДЮСШ.