Долучайся до зборів на дрон

Звертаємось до вас за допомогою для наших хлопців з бригади ім. Богдана Хмельницького, де служить наш земляк з с. Понятівка Віталій (нижче ви можете прочитати його допис).

Метою зборів є залучення коштів на закупівлю дрона, без якого хлопці є “сліпими” на нулі. Якщо ви слідкуєте за новинами, то маєте бачити, що наші хлопці неймовірними зусиллями стримують лаптєногих на всій лінії фронту. Але є й інший бік цієї оборони! Це ціна! Ціна, котру платять хлопці за кожен метр нашої землі! Це втрати, які несуть наші воїни, роблячи кожен крок та відкидаючи ворога з нашої неньки України!!! Тому буду вдячна кожному за посильний донат та репост! Слава Україні!!!

Шановні та небайдужі УКРАЇНЦІ!!
Мене звати Віталій, я сержант матеріального забезпечення 4-ої роти другого батальйону бригади імені Богдана Хмельницького. Вже тривалий час моя рота знаходиться в зоні бойових дій в районі м. Авдіївка Донецької обл. На даний час для нашого підрозділу – це дуже важкий час, є втрати особового складу, яких можна було б уникнути. Хлопці знаходяться цілодобово на позиціях, і підрозділу потрібні “очі в небі”.
РЕБ ворога наносять нам незворотні втрати дронів. У нас – нестача “пташок” у небі, а за хлопцями треба спостерігати і оберігати їх від несподіваних атак ворога, якого стає все більше і більше.
Для цього я стукаю у ваші двері з проханням про допомогу. Якщо у вас є можливість передати нам до підрозділу квадрокоптери, ми будемо вам дуже вдячні. Вони дуже потрібні нам для захисту нашої держави та збереження життів наших хлопців та дівчат. Вони ще дуже молоді, їм ще треба жити, продовжувати свій рід і відбудовувати нову Україну.
Наші оператори за час повномасштабної війни опанували управлінням DJI Mavic 3. По можливості нам потрібні їх модифікації.
Сподіваюсь, що прохання не залишиться без уваги.
У разі можливості просимо зараховувати допомогу для придбання дронів на картку 5355 2802 1091 3768, Віталій.
Слава Україні!!!”

Залиште свій коментар