До уваги відвідувачів управління соціального захисту населення! (форми заяв)

Управління соціального захисту населення РДА наполегливо звертається до вас з проханням отримувати всі необхідні консультації тільки в телефонному режимі без відвідування управління соціального захисту населення та відділів прийому громанян.

Повідомляємо, що усі звернення за консультацією або отриманням поточної інформації проводяться за телефонами: начальник управління – (04853) 5-01-55; заступник начальника управління – начальник відділу грошових виплат і компенсацій – (04853) 5-01-54; відділ грошових виплат і компенсацій – (04853) 5-01-54; відділ субсидій та пільг – (04853) 5-04-03; сектор з обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці – (04853) 5-01-52.

Зверніть увагу на додаткові можливості!

Заяву на призначення субсидій та допомоги при народженні дитини, зокрема з використанням кваліфікованого електронного підпису, можна подати через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.
Заяву з усіма необхідними документами про призначення житлової субсидії, державних соціальних допомог можна направляти Укрпоштою за адресою управління соціального захисту населення: 67400, м. Роздільна, вул. Європейська. 37-А.

Пільгові категорії громадян,які бажають отримувати пільги у грошовій готівковій формі монетизації, у зв’язку із запровадженням карантину також можуть надіслати заяву Укрпоштою (форми заяв додаються) до управління соціального захисту населення за адресою: 67400, м. Роздільна, вул. Європейська, 37-А.

Форма заяви щодо надання пільг у готівковій формі

Начальнику управління соціального захисту населення

Роздільнянської райдержадміністрації

Знахарук Л.В.

__________________________________
(ПІБ заявника)
___________________________________
___________________________________
(адреса реєстрації: вул., будинок, квартира)
___________________________________
(адреса проживання: вул., будинок, квартира)
__________________________________
(статус пільговика)
__________________________________
(номер, серія та дата видачі посвідчення)

_______________________________
(ідентифікаційний код)
___________________________________
(номер мобільного та стаціонарного телефону)

ЗАЯВА

про надання пільг у готівковій формі

(подається до 15 жовтня (15 травня), в якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону)
Я, __________________________________________________________, мешкаю за адресою:____________________________________________, з урахуванням вимог абз. 2 п. 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373, прошу виплату пільг здійснювати у готівковій формі з початку опалювального (неопалювального сезону) __________років.
Мої реквізити поточного рахунку, відкритого в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” ____________________________ (копія додається).
Я ознайомлений (на) з приписами Закону України «Про захист персональних даних» та добровільно даю дозвіл на обробку та використання своїх персональних даних.

. . _________
підпис, прізвище та ініціали

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Я, _( П.І.П) ознайомлений про те, що отримую пільги готівкою в межах норм споживання. Тому зобов’язуюсь сплачувати нараховані комунальні платежі у повному обсязі, зазначені у квитанціях за надані послуги.

« » . .
(дата) (підпис)

 

До заяви на отримання пільг у готівкової формі монетизації необхідно додати заяву з реквізитами банку для соціальних виплат. Довідки за телефоном (04853) 5-04-03.

Дякуємо за вашу особисту відповідальність про власне здоров’я та розуміння, що ці вимушені заходи обмежень вводяться тимчасово, виключно з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції!

Залиште свій коментар