ДО ТЕРЦЕНТРУ В РОЗДІЛЬНІЙ НАДІЙШОВ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ВІД “КАРІТАС УКРАЇНИ”

12 квітня 2023 року КУ «Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради» було отримано засоби стійкості, зокрема, гігієнічні набори та набори першої домедичної допомоги.
Вантаж екстреної допомоги надійшов у межах нового етапу проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг», який реалізовує МБФ «Карітас України», в межах проєкту «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за впровадженням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Безпосередню участь у цьому проєкті беруть заклади соціальної сфери Роздільнянської міської територіальної громади.
Подякували представникам партнерам за надану екстрену допомогу та взаємодію з органом місцевого самоврядування задля покращення умов роботи та обслуговування підопічних Терцентру Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, начальник відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради Наталія Єлізарова та директор закладу Михайло Колопенюк.
На сьогодні в стаціонарному відділенні Територіального центру на обслуговуванні перебуває 30 осіб та 124 особи, які обслуговуються відділенням соціальних послуг за місцем проживання. Тож, дана екстрена гуманітарна допомога – вкрай важлива.
Все буде Україна!
Джерело: Роздільнянська міська територіальна громада

Залиште свій коментар