Для бажаючих стати поліцейськими

Роздільнянській районний відділ поліції повідомляє випускників 11 класів, що з 1 листопада 2022 року оголошується набір до закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання. Бажаючи можуть звернутися до відділу кадрів Роздільнянського районного відділу поліції за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 5, м. Роздільна, або зареєструватися самостійно на офіційному веб-порталі Національної поліції України: https://osvita.np.gov.ua.

Шановні відвідувачі!

Веб-портал https://osvita.np.gov.ua/ призначений для електронної реєстрації кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету на денній формі навчання.

Перед заповненням електронної анкети необхідно ознайомитися з порядком відбору кандидатів на навчання, інформацією про підготовку кадрів для Національної поліції на офіційному веб-сайті відповідного закладу вищої освіти, а також визначитися із навчальним закладом, в якому бажаєте навчатися, за якою спеціальністю та спеціалізацією.

 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Для заповнення анкети ви повинні мати особисту електронну поштову скриньку (поштові скриньки з російськими доменами не розглядаються), через яку здійснюватиметься активація вашої анкети та будуть надсилатися повідомлення про проходження етапів відбору.

УВАГА!

У разі порушення ваших прав під час відбору та направлення на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, у тому числі, вимагання неправомірної вигоди, ви можете звернутися за тел.: (044) 254-77-77, 050-425-48-44, з 9.00 до 17.00 щодня, окрім вихідних та святкових днів.

Телефон Департаменту внутрішньої безпеки для повідомлень про правопорушення, пов’язані з корупцією, чи інші протиправні дії, вчинені співробітниками правоохоронних органів – 050-352-72-77.

Пресслужба Національної поліції України

Залиште свій коментар