Дитинство, вбите війною…

Украдене дитинство, загублені життя Янголів… Невиплаканий біль, вічна незагойна рана для батьків , які втратили найдорожче – своїх дітей. А найстрашніше , коли ці життя забрані руками чужинців, що чорним смерчем увірвалися на нашу квітучу землю.
4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
У фоє Роздільнянського Палацу культури о 9.00 скорботно схилили голови начальник Роздільнянської РВА Сергій ПРИХОДЬКО, Роздільнянський міський голова Валерій ШОВКАЛЮК, заступники очільників влади, керівники організацій та члени їх колективів, аби віддати належну шану світлій пам’яті маленьких українців, які назавжди залишаться дітьми. Вони вже ніколи не гратимуться іграшками, не читатимуть книг, не обіймуть ніжно своїх батьків…Промовиста інсталяція «Дитинство, вбите війною…» стала яскравим нагадуванням про те, чого не можна забути ніколи.
Після цього усі присутні долучилися до акції «Крила Янголів», яку було проведено у міському парку: кожен повісив паперового ангела на гілочку дерева, це символізувало душі діток, що відлетіли на небеса. До акції долучались перехожі – дорослі, діти, кожен з них отримав цукерку, аби за давнім слов’янським звичаєм пом’янути невинну душу.
Символічно, що цьогоріч День вшанування припав на велике релігійне свято – День Святої Трійці. І саме в момент проведення акції залунав церковний передзвін. Тож хай усім маленьким Янголяткам стане світліше й тепліше від споминів людських.
Пам’ятаймо: дитячі життя безцінні, плекаймо й оберігаймо їх світлі вогники!
Джерело: Роздільнянський Палац культури

Залиште свій коментар