Дискусійний майданчик для роздільнянців і про роздільнянців

Дорогі друзі!

         В умовах воєнного стану вкрай важливо отримувати якісну, перевірену та достовірну інформацію. Водночас усі пабліки переповнені різними нововведеннями та змінами у законодавстві, що у своїй більшості дезорієнтує людину та не дає можливості визначити головне. Крім того, у кожного на місцях є свої додаткові найгостріші проблеми у зв’язку з війною в країні, які потребують оперативного розв’язання.

         Тому, з метою додаткового інтерактивного роз’яснення тієї чи іншої тематики в умовах воєнного стану, покрокового алгоритму дій через нововведення у законодавстві та розв’язання низки проблем, що турбують населення, на базі редакції районної газети «Вперед» створюється дискусійний майданчик.

         Це стало можливим завдяки тісній співпраці редакції з громадською спілкою «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МЕДІА БІЗНЕСУ» (УАМБ), в особі її Президента Олексія Погорелова. Так, у рамках виконання проєкту «Підвищення ефективності місцевих медіа та збільшення їхньої ролі в громадах», згідно з грантовою Угодою із Фондом Розвитку ЗМІ Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, подана редакцією грантова заявка отримала позитивний відгук та фінансування.

         Так, починаючи з наступного тижня, буде організовано та проведено шість онлайн-дискусій (одна на тиждень), де порушимо суспільно значущі теми, що турбують місцевих мешканців в умовах війни. З метою розв’язання проблемних питань, окрім представників влади, залучимо відповідних фахівців і громадськість.

         Ми анонсуватимемо проведення заходів через районну газету «Вперед», офіційний сайт газети – https://vpered. od.ua, сторінки у соціальних мережах – Facebook, Instagram, Telegram.

         Важливо, щоб ви, дорогі читачі, активно долучились до обговорення. Тому просимо ставити запитання за тематикою кожного проанонсованого заходу у коментарях під анонсами, за телефонами: (04853) 3-14-54, 095-477-72- 24, на електронну адресу – gazeta_ vpered31@ukr.net, месенджери газети у соціальних мережах та безпосередньо під час онлайн-заходу. Трансляція вестиметься на сторінці газети у Facebook.

         ТЕМА НАСТУПНОГО ТИЖНЯ: «Створення нових робочих місць: запит та пропозиції».

         Ми поговоримо про основні проблеми бізнесу в умовах воєнного стану, про наявні можливості та переваги для розширення та започаткування нового виробництва на теренах Роздільнянського району з метою створення нових робочих місць та залучення населення, зокрема, внутрішньо переміщених осіб до зайнятості.

          Для обговорення теми у заході візьмуть участь: керівництво та представники відділів районної військової адміністрації, місцевих рад, районного Центру зайнятості, банків, податкової, потенційні роботодавці (фермери, бізнесмени, підприємці), внутрішньо переміщені особи, що мають запит в отриманні роботи та інші).

         Чекаємо від вас запитання для дискусії. А якщо ви маєте бажання взяти безпосередню участь, зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб, вказаний вище.

          Редакція газети «Вперед»

 

 

 

Залиште свій коментар