Депутати Роздільнянської міської ради надали згоду на створення об’єднаної територіальної громади

29 серпня відбулося засідання дев’ятнадцятої сесії Роздільнянської міської ради, яке вів міський голова В.О. Шовкалюк. Порядок денний нараховував  34 питання, на сесію прибуло 23 депутати.

Оскільки 29 серпня – День пам’яті героїв АТО, на початку присутні вшанували хвилиною мовчання  загиблих.

Також міський голова В.О. Шовкалюк повідомив, що святкування Дня міста Роздільна планується на 24 вересня і запропонував депутатам вносити пропозиції щодо його відзначення.

Першим питанням, яке розглядалося, було про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи. Доповідав міський голова В.О. Шовкалюк. Також з даного приводу надали слово головному бухгалтеру міської ради О.Л. Босюк щодо фінансування ОТГ. Виступаюча зауважила, що розрахунки надані Роздільянською районною державною адміністрацією відповідно звернення міської ради. Йдеться про об’єднання Кам᾽янської, Старостинської, Кошарської, Понятівської, Яковлівської, Степанівської та Роздільнянської територіальних громад з центром у м. Роздільна. Після нетривалих дискусій міські обранці схвалили дане рішення і надали згоду на об’єднання. Також відповідно цього рішення Роздільнянському міському голові Шовкалюку В.О. доручили звернутися до Кам’янської, Кошарської, Понятівської, Старостинської, Степанівської, Яковлівської сільських рад з письмовою пропозицією про добровільне об’єднання територіальних громад.

Крім того, на сесії ухвалили рішення відносно внесення змін міського бюджету та деяких міських програм, делегування коштів до районного бюджету,  надання матеріальної допомоги жителям міста, надання пільг по батьківській платі за відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів м. Роздільна, затвердження договорів, земельних питань тощо.

Завітали на це засідання сесії і декілька депутатів Роздільнянської районої ради.

Залиште свій коментар