День здоров’я у Степовій ЗОШ

Школа відіграє велику роль щодо розвитку дитини, формування навичок здорового способу життя, виховання позитивного, свідомого ставлення до свого здоров’я, спорту.

Так, з метою реалізації Національної стратегії  з оздоровчої  рухової активності в Україні, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я,  в рамках акції «Рух заради здоров’я»  в Степовій ЗОШ  2-5 квітня пройшли фізкультурно-оздоровчі спортивні заходи, початком яких була  урочиста загальношкільна лінійка. В розважальній програмі,  з гаслами «В здоровому тілі – здоровий дух», «Здоров’я – найбільша цінність», «Фізична культура – запорука здоров’я», учнями 4-11 класів виконувалися  пісні, інсценівки, вірші, діяв конкурс малюнків.

Спортивне свято продовжено на шкільному стадіоні, де, під керівництвом вчителів фізкультури Чабан С.Ю., Софіча В.Я., Федосова Є.М. з різноманітних видах спорту змагалися учні 1-11 класів:

  • в оздоровчому забігу на дистанції 250 м першими стали учні 5 класу(класний керівник Жакун Н.М.);
  • на дистанції 800 м – учні 10 класу (класний керівник Дерменжи Ю.О.);
  • в естафеті – учні 7 класу (класний керівник Манкош Р.А.);
  • віджимання – Стрєльбіцький О. -10 клас;
  • «чарівна скакалочка» – Дорожняк В. – 9 клас.

Змагання з волейболу відбулося між збірними командами учнів 6-10 класів «Надія» та «Вікторія», а перехідний кубок у змаганні з міні-футболу серед учнів 8-11 класів здобула команда 10 класу (капітан команди Мельник М.).

На оптимізмі та ентузіазмі, з гарним настроєм, с побажаннями один одному добра, миру, здоров’я завершився тиждень присвячений  фізкультурі, спорту та здоровому способу життя.

Адміністрація Степової ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Залиште свій коментар