Дебютна весна-2018: «Ми – за мир»

Саме з такої композиції у виконанні Лиманського вокального ансамблю розпочався ІІ відбірковий тур конкурсу дитячої художньої самодіяльності «Дебютна весна», що вже третій рік поспіль проходить під патронатом депутатів Одеської обласної ради Владислава Фініка та Віталія Саутьонкова.

Так, у суботу, 21 квітня Лиманський селищний Будинок культури № 1 радо зустрічав юні таланти із Гаївської, Марківської, Кучурганської, Степанівської, Яковлівської сільських рад та, звісно, Лиманської селищної ради.

Першочергово всіх присутніх привітала господиня – Лиманський селищний голова Ольга Савівна Євтодій, яка побажала всім гарного настрою та приємних вражень. Один із організаторів конкурсу Віталій Миколайович Саутьонков побажав конкурсантам вдалих виступів та передав вітання від свого колеги – Владислава Васильовича Фініка, який, виконуючи свої депутатські обов’язки, на жаль, не зміг взяти участь у ІІ відбірковому турі. Поважне журі конкурсу залишилось незмінним – художній керівник творчого об’єднання “Праздник продакшн” Сергій Верченко, солістка Одеської національної філармонії, золотий голос України, Лілія Давіденко та голова жюрi – художній керівник «Балету-13» Сергій Вагалюк. Ведучою конкурсного вечора була учениця Лиманської ЗОШ № 2 Ангеліна Салазкіна.

Як і минулого відбіркового туру, свої навички та вміння приємно вразили доброзичливу публіку, дітки і співали, і танцювали і декламували вірші та гуморески. Як завжди видались запальними та високо були оцінені журі виступи танцювальних колективів різних вікових категорій «Feel Ya Self» (с. Кучурган), «Квітка душа», «Щасливе дитинство» та «Аеліта» (смт Лиманське). Незвичним для конкурсу видався виступ ансамблю ложкарів із с. Яковлівка, які вдало оволоділи вмінням керувати таким інструментом, як звичайна дерев’яна ложка.

Як і кожного концерту «Дебютної весни», зала Лиманського Будинку культури теж гучно загомоніла при оголошені виступу хореографічного чоловічого колективу «Балет-13», які приїхали на запрошення В.М. Саутьонкова та В.В. Фініка. Заспівала для усіх присутніх і солістка Одеської національної філармонії, золотий голос України, Лідія Давіденко, яка зворушила публіку своїми ліричними піснями.

Так, за результатами поважного журі виступати у фіналі будуть: у номінації «вокал» – вокальний ансамбль із смт Лиманське, ансамбль «Мрія», Валерія Богопольська, Ілля Кіпер, Анастасія Яковлєва, дует Анастасія Петрова та Ілля Кіпер; у номінації «хореографія» – танцювальний колектив «Квітка душа», «Щасливе дитинство», «Feel Ya Self», «7 елемент» та Ірина Ваврінчук; у номінації «художнє слово» – Олександра Аксютіна, Олександр Кравченко, Ангеліна Салазкіна.

За рішенням Віталія Миколайовича додатково до фіналу увійшли: ансамбль ложкарів із Яковлівки, Діана Орлова, Валерія Карпова, Ірина Степанова. Журі, В.М. Саутьонков та В.В. Фінік (який спостерігав за концертом у прямому ефірі створеної групи «Дебютна весна» у Facebook) були єдині у рішенні про безперечну участь у фіналі хореографічного колективу «Аеліта» із Лиманського.

По завершенні ІІ відбіркового туру всі учасники та їх керівники отримали чимало напутніх слів та кваліфікованих порад з боку журі для подальшого вдосконалення виступів. А «Дебютна весна» крокує далі – наступна зустріч у с. Болгарка.

Наталія БУКОВСЬКА.

 

Залиште свій коментар