Чорнобиль – наш біль

До Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля

26 квітня 1986 року стався вибух на Чорнобильській АЕС. У ту жахливу мить ніхто не знав, яку небезпеку приховує в собі ця катастрофа і що вона перетвориться на вбивцю і забере тисячі людських життів і зробить молодих людей незахищеними інвалідами.

Незважаючи на цей ризик, тисячі ліквідаторів добровільно пішли зупинити цю катастрофу, яка могла вбити весь народ України. Не оминуло це лихо і мешканців нашого району. Зараз на Роздільнянщині мешкає 210 потерпілих від Чорнобильської катастрофи, серед них і діти, які стали інвалідами після перенесеної променевої хвороби їхніми батьками.

11 квітня громадською організацією та організацією осіб з інвалідністю Роздільнянського району (голова В.Г. Сидоренко), за підтримки відділу у справах сім᾽ї, молоді та спорту РДА (начальник В.І. Трачук) та начальника спортивно-масової роботи районного стадіону «Спартак» В.М. Зіміна, був проведений шашково-шаховий турнір, присвячений Дню Чорнобильської трагедії. На нього були запрошені інваліди-чорнобильці м. Роздільна.

Незважаючи на труднощі, наша місцева влада не покидає нас і в міру своїх повноважень допомагає потерпілим на Чорнобильській АЕС після їхнього звернення. Бажаю всім постраждалим на ЧАЕС міцного здоров᾽я, швидкого розв’язання проблем соціального захисту і щоб усі пам’ятали про страшну трагедію на ЧАЕС і самовідданий подвиг ліквідаторів, які мешкають у нашому районі.

М. БАЛУХАТИЙ, учасник ліквідації на Чорнобильській АЕС 1 категорії, інвалід війни 2 групи.

Залиште свій коментар