«Дебютна весна – 2018»: арт-уікенд на березі моря

На «Дебютну весну» вже третій рік поспіль очікує талановита учнівська молодь нашої Роздільнянщини. Конкурс дитячої художньої самодіяльності проходить за підтримки депутатів Одеської обласної ради В.В. Фініка та В.М. Саутьонкова. Це справжнє свято потужного звуку, різноманітних спецефектів та незабутніх приємних вражень.

Три відбіркових тури для визначення кращих з найкращих, запальна боротьба у фіналі, отримання гран-прі – і ось він довогоочікуваний арт-уікенд із головними ініціаторами та натхненниками конкурсу – Владиславом Васильовичем і Віталієм Миколайовичем. Щоразу вони приємно дивують усіх учасників конкурсу насиченою програмою, різноманітними розвагами та залишають по собі найприємніші враження. Арт-уікенд “Дебютної весни – 2018” був проведений у мальовничому куточку на березі Чорного моря – базі відпочинку «Чайка-2», що у с. Грибівка. Всього участь у заході прийняло 230 осіб із різних куточків району. «Чайка-2» була у повному розпорядженні учасників арт-уікенду. Культурна програма розраховувалась не лише для дітей, а й для дорослих – бажаючі мали змогу відвідати басейн, поніжитися на сонці та посмакувати охолодженими напоями.

Своїми враження поділилися батьки учнів, учні та педагогічний колектив Кошарської ЗОШ:

«Один із травневих днів цього року надовго залишиться в пам’яті учнів та вчителів нашої школи. Адже він був дарований нам депутатами обласної ради В.В. Фініком та В.М. Саутьонковим.

Саме 26 травня на базі відпочинку «Чайка-2»у с. Грибівка була влаштована справжня «Гавайська вечірка» для переможців конкурсу талантів Роздільнянщини «Дебютна весна». Море, гавайська атрибутика, теплий пісок, неймовірна атмосфера зустріли учасників та їх наставників. Сюрпризи чекали дітей протягом всього дня. Майстер-клас для молодих талантів показали учасники групи «Балет-13», якими опікується Сергій Вагалюк. Все це відбувалося під ритм сучасної музики і плескіт моря. Видовище неймовірне! Ведучий Сергій Верченко провів кілька захоплюючих конкурсів, у яких діти випробовували себе на силу, пам’ять, кмітливість.

Безкоштовним і смачним був обід для всіх учасників заходу. І тут чекав приємний сюрприз для всіх – 30-кілограмовий торт «Дебютна весна».

Здивувати вдалося і бармену, який наповнив дійство неперевершеним коктейль-шоу. Такого, дійсно, щодня не побачиш.

Солодка вата, соки, поп-корн – все це діти могли смакувати в необмеженій кількості.

Та найнеочікуванішим і, водночас, дуже приємним був сюрприз від фіналіста «Х-Фактора», «Фабрика зірок» Паші Захарчука та гурту «Zuma». Саме під їхні хіти продовжилася вечірка. Діти поринули у вир молодіжної дискотеки на піску. А ще артист має намір зняти кліп на нову пісню, в якому будуть брати участь саме переможці «Дебютної весни»! Про таке можна було хіба що мріяти.

Непомітно день скотився до вечора, свято добігло кінця, а так ще хотілося продовження…

Ми б хотіли висловити щирі слова вдячності нашим меценатам, які допомагають розкривати таланти наших дітей, особливо сільської місцевості, і заохочують дітей ще більше проявляти себе в різних видах творчості саме такою увагою до них.

Ми розуміємо, яких неймовірних зусиль докладають організатори цих заходів, щоб здійснити для наших дітей казку, в яку вони, на щастя, ще вірять. А ще діти вірять у добро, яке творять для них наші депутати В.В. Фінік та В.М. Саутьонков не на словах, а на ділі».

Такі відгуки непоодинокі, адже свої слова вдячності за організацію та проведення незабутнього свята висловлювали всі учасники та гості заходу. Щирі посмішки, безмежні радощі та позитивні враження стали головними дієвими особами на цікавому арт-уікенді, який люб’язно був організований Владиславом Васильовичем та Віталієм Миколайовичем. І вже наступного року «Дебютна весна» – 2019 відчинить двері для нових талантів, нових переможців та приємних емоцій. До зустрічі у наступному році!

Залиште свій коментар